اخبارمرکز تخصصی نماز

جلسه بررسی ظرفیت همکاری بین مرکز تخصصی نماز و دبیرخانه مبلغان اربعین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز تخصصی نماز، جلسه بررسی ظرفیت های همکاری بین مرکز تخصصی نماز با دبیرخانه مبلغان اربعین، روز سه شنبه چهارم بهمن ماه با حضور حجت الاسلام ولیخانی، مدیر مرکز تخصصی نماز و حجت‌الاسلام مرتضی استقامت، مسؤول دبیرخانه مبلغان اربعین در مرکز تخصصی نماز برگزار شد.

ابتدای جلسه حجت الالسام والسملمین ولیخانی مدیر مرکز تخصصی نماز ضمن تشکر از زحمات ستاد اریعین بابت خدمات و برنامه ریزی های دشوار برای زائرین، گزارشی از فعالیت های مرکز در زمینه های مختلف خصوصاً در زمینه اعزام کارشناس پرداخت.

حجت الاسلام ولیخانی با اشاره به زمینه های همکاری دو مجموعه و ظرفیت های موجود گفت: مرکز تخصصی نماز این آمادگی را دارد که در زمینه های مختلف از جمله آموزش حضوری و غیر حضوری معارف نماز و اعزام کارشناس، تولید بسته و محتواهای مورد نیاز زائر و … با دبیرخانه مبلغان اربعین همکاری داشته باشد.

در ادامه جلسه حجت الاسلام  استقامت، مسئول دبیرخانه مبلغان اربعین، ضمن اشاره به فضا و ظرفیت های همکاری پرداخت و گفت: با توجه به همکاری مختصر بین دو مجموعه، می توان به فعالیت های کلان اندیشید و تا به بهترین شکل، فرهنگ اقامه نماز در بین زائرین ترویج داد.

جلسه بررسی ظرفیت همکاری بین مرکز تخصصی نماز و دبیرخانه مبلغان اربعین برگزار شد

وی افزود: در مورد نماز در اجتماع برزگ اربعین دو مسئله مطرح است؛ اولاً آماده سازی و مهیا کردن شرایط اقامه نماز در موکب ها و ثانیاً ترغیب به نماز و خصوصاً نماز اول وقت است که باید با برنامه ریزی های درست و همکاری با نهاد های مختلف این فرهنگ الهی به بهترین وجه اقامه شود.

در پایان، ضمن طرح دیدگاه های کارشناسان حاضر، آمادگی همکاری بیشتر دو مجموعه مورد تاکید قرار گرفت.

جلسه بررسی ظرفیت همکاری بین مرکز تخصصی نماز و دبیرخانه مبلغان اربعین برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا