اخبارگلستان

استقبال از طرح‌های خلاقانه برای ترویج نماز در گلستان

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گلستان از پخش بیش از 33 هزار دقیقه برنامه به منظور ترویج فرهنگ نماز در این رسانه خبر داد و گفت: پذیرای طرح‌های خلاقانه هستیم.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، رسول شکری‌نیا مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان، با تشریح برنامه‌های صدا و سیمای مرکز گلستان در حوزه مباحث اعتقادی و نماز، گفت: سال گذشته ۳۳ هزار و ۵۲۴ دقیقه برنامه با محوریت نماز اعم از ترویج فرهنگ نماز، اذان معیار، اقامه نماز بزرگان و نماز جماعات جدید، در شبکه گلستان، پخش شد.

وی با بیان اینکه تکلیف خود در زمینه نماز را دائمی می‌دانیم، افزود: از ابتدای سال جاری تا کنون نیز در مرکز صدا و سیمای گلستان، ۱۰ هزار دقیقه برنامه در حوزه نماز داشتیم که پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال این عدد به ۳۵ هزار دقیقه برسد.

شکری‌نیا با اشاره به گسترش فضای مجازی در جامعه، اظهار کرد: برنامه‌های صدا و سیما در حوزه نماز، پیوستی ۳۶۰ درجه‌ای دارد که علاوه بر برنامه‌های تلویزیونی، شبکه‌های مجازی را نیز شامل می‌شود که این بخش با همکاری مردم در حال اجرا و انجام است.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان گلستان با تاکید بر اهمیت رسانه در حوزه ترویج فرهنگ نماز میان نسل نوجوان و جوان، گفت: از طرح‌های رسانه‌ای خلاقانه در حوزه ترویج فرهنگ اقامه نماز استقبال و حمایت می‌کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا