اخبارلرستان

مسابقه استانی احکام نماز، اذان و انشاء نماز در شهرستان خرم آباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، مسابقه استانی احکام نماز، اذان و انشاء نماز با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی و با شرکت بیش از صد نفر از دانش آموزان در شهرستان خرم آباد در تاریخ یکم اردیبهشت ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در خصوص برگزاری مسابقه استانی احکام نماز، اذان و انشاء نماز اظهار داشت: مدارس محور اصلی فعالیت های قرآنی است، از همین باید اهتمام ویژه ای به برنامه های قرآنی قرآنی داشت و دانش آموزان قرآنی باید در سطح مدرسه و به تبع آن جامعه، الگوی تاثیرگذاری برای سایر دانش آموزان و افراد جامعه باشند و هر کدام از دانش آموزان قرآنی باید مبلّغ قرآن باشند و در جذب سایر افراد جامعه به قرآن و آموزه های دینی، فعالیت داشته باشند.

وی گفت: شرکت در مسابقات احکام  و انشاء و نماز زمینه ساز انس و تدبر در قرآن و آموزه های دینی خواهد بود و بهترین زمان برای ایجاد انس با قرآن و عترت و نماز دوران کودکی و نوجوانی است.

چراغی عنوان کرد: مسابقات قرآن، احکام و انشاء نماز یکی از بزرگترین رویداد های فرهنگی است که نقش مؤثر و بی بدیلی در شناسایی، شکوفایی و تربیت دانش آموزان همسو با معیارهای نظام اسلامی و اعتدال فرهنگ عمومی مبتنی بر آموزه های دینی دارد، لذا از همین رو ضرورت برنامه ریزی، دقیق و کیفی را در این باره ایجاب می نماید.

برگزاری مسابقه استانی احکام نماز، اذان و انشاء نماز در شهرستان خرم آباد

برگزاری مسابقه استانی احکام نماز، اذان و انشاء نماز در شهرستان خرم آبادبرگزاری مسابقه استانی احکام نماز، اذان و انشاء نماز در شهرستان خرم آبادبرگزاری مسابقه استانی احکام نماز، اذان و انشاء نماز در شهرستان خرم آباد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا