لرستان

کمیسیون برنامه های اجلاس استانی نماز لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، کمیسیون برنامه های اجلاس استانی نماز با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی و دیگر اعضا با موضوع هماهنگی های لازم جهت برگزاری اجلاس استانی نماز در تاریخ پنجم آذر ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در خصوص اهمیت برگزاری اجلاس استانی نماز اظهار داشت: باید نگاه عملگرایانه‌ و هدفمندتری به برگزاری اجلاس استانی نماز داشته باشیم و روی جامعه مخاطب هدف‌گذاری کرد، یعنی ببینیم مخاطب ما کیست و با توجه به تجربیاتی که از سال‌های گذشته به ویژه در برگزاری اجلاس سراسری نماز در سال گذشته داریم، امیدواریم اجلاس استانی سال جاری هم به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

وی گفت: برگزاری دوره‌های معارف نماز برای کارکنان دستگاه اجرایی، برگزاری نشست‌های خانواده و دانش آموزی  در تمام شهرستان‌ها،برگزاری جشن تکلیف دانش آموزان مدارس استان از جمله برنامه‌هایی است که در حاشیه برگزاری اجلاس استانی نماز باید اجرا شود.

چراغی تصریح کرد: نگاهی به احادیث، روایات و آیات قرآنی نشان می دهد لازمه رسیدن به توسعه و پیشرفت در دنیا و سعادت و کمال در آخرت، برپایی نماز است و باید در زمینه نهادینه کردن فرهنگ نماز بیش از پیش تلاش شود زیرا گسترش فرهنگ نماز به کاهش آسیب های اجتماعی منجر می شود.

برگزاری کمیسیون برنامه های اجلاس استانی نماز برگزاری کمیسیون برنامه های اجلاس استانی نماز برگزاری کمیسیون برنامه های اجلاس استانی نماز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا