اخبارهمدان

سومین جلسه تمهید مقدمات برگزاری اجلاس استانی نماز در همدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان، جلسه تمهید مقدمات برگزاری اجلاس‌ استانی نماز، باموضوع «نماز، مدرسه، مسجد و دانشگاه» با رویکرد نسل نو، باحضور حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی حسنی حلم مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان، کارشناسان ستاد اقامه نماز و نمایندگان دستگاه های متولی روز چهارشنبه هشت آذر در سالن جلسات ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی حسنی حلم مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان، ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه(س) در خصوص دیدگاه حضرت محمد(ص) در خصوص ایشان، بیان کرد: هرزمانی که حضرت زهرا(س) به حریم پیامبر وارد می‌شدند پیامبر اکرم(ص) به ایشان مرحبا می گفتند و به احترام ایشان می ایستادند و با کمال متانت و بزرگی با وی رفتار می کردند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان درخصوص برگزاری اجلاس استانی نماز گفت: چهار مجموعه آموزش و پرورش، دانشگاه فرهنگیان، ورزش و جوانان و امور مساجد انتخاب شوند که بعد از پایان اجلاس استانی نماز بازخوردها را اعلام کنند تا بتوانیم مقدار اثر بخشی این اجلاس را مشاهده کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین حسنی حلم درخصوص برگزاری اجلاس نماز دانش آموزی خاطر نشان کرد: طبق توافق با آموزش و پرورش مصوب گردیده ۲۰ آذر اجلاس مختص دانش آموزان برگزار شود تا بتوانیم در اجلاس استانی که ۲۲ آذر برگزار خواهد شد از دانش آموزان نمونه تجلیل و تقدیر به‌عمل آوریم.

سومین جلسه تمهید مقدمات برگزاری اجلاس استانی نماز در همدان برگزار شد

لازم به ذکر است در پایان این جلسه نمایندگان ادارات و دستگا‌ه‌های متولی به ارائه نظرات خود درخصوص برگزاری دوره هایی ویژه هئیت‌های ورزشی، برپایی کارگاه‌های آموزشی با موضوع شیوه‌های دعوت به نماز، دوره‌های توانمندسازی ویژه آموزش و پرورش، تشکیل کمیسون‌های استانی و شهرستانی و ارسال گزارشات در طول سال به وزارتخانه مربوطه و ستاد اقامه نماز و… به بحث و گفتگو پرداختند.

سومین جلسه تمهید مقدمات برگزاری اجلاس استانی نماز در همدان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا