اخباراردبیل

نشست طرح آموزش همگانی نماز در محلات اردبیل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، قبل از ظهر روز یکشنبه بیست و هفتم خردادماه، نشست ” طرح آموزش همگانی نماز در محلات” با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل و جمعی از بانوان خانه دار در فرهنگسرای اصلانیان اردبیل برگزار شد.

عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل هدف عمده از برگزاری این طرح را توانمندسازی والدین و ارتقاء سطح آگاهی بانوان نسبت به فلسفه ، آداب و برکات نماز و آموزش راه های جذب فرزندان به نماز عنوان کرد.

در این نشست، حجت الاسلام و المسلمین نجفی نژاد از مدرسین بومی ستاد اقامه نماز و رئیس بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عج استان اردبیل شیوه های دعوت فرزندان به نماز و روشهای پاسخگوئی به شبهات دینی به خصوص نماز را تبیین کرد.

 راه های جذب فرزندان به نماز و پاسخ به شبهات مخاطبان درباره مسائل دینی خصوصاً بحث نماز و تاثیرگذاری آن در تربیت دینی نسل نو ، از دیگر مطالبی بود که در نشست یک روزه ” آموزش همگانی نماز در محلات” توسط مدرس ستاد اقامه نماز مطرح شد.
گفتنی است این نشست به همت ستاد اقامه نماز استان و با همکاری و مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل برگزار شد.

 نشست طرح آموزش همگانی نماز در محلات اردبیل

 نشست طرح آموزش همگانی نماز در محلات اردبیل

 نشست طرح آموزش همگانی نماز در محلات اردبیل

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا