اخبارحوزه ریاستمدیریت روابط عمومی و اطلاع رسانی

پیام قائم مقام ستاد اقامه نماز به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات منتشر شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، سید احمد زرهانی قائم مقام ستاد اقامه نماز به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات، در پیامی، این روز را به همکاران و اهالی رسانه تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

عصرما دوران شکوفایی ارتباطات و گردش سریع و پر حجم اطلاعات و اثر گذاری رسانه ها و مطبوعات و میدان داری شبکه های اجتماعی است. راهبری و مدیریت افکارعمومی و مهندسی اذهان تا حد زیادی در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.

متخصصان علوم ارتباطات و حتی روانشناسان اجتماعی و جامعه شناسان و هنرمندان با کمک رسانه ها در ایجاد باور ها و بینشها نقش آفرین اند و فضای اجتماعی را به نحو دلخواه هدایت می کنند.

روابط عمومی در ستاد اقامه نماز و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و مجمع خیرین مسجد ساز با اهتمام جناب آقای صالحی و حسن مشارکت مدیران ستادی و استانی و کارشناسان روابط عمومی در سال های اخیر کارنامه در خور تحسینی به دست آورده اند که مورد قدردانی است.

روابط عمومی یک حرکت پویا و مستمر و دوجانبه در حکمرانی معقول است.نوآوری و خلاقیت و روزآمد بودن و زمان شناسی در روابط عمومی حرف اول را می زند.

دستگاهی که با مردم حرف نمی زند و به سخن جامعه گوش نمی دهد، فاقد وجاهت اجتماعی و محکوم به انزوا و ایستایی و خمودگی است. نهاد فرهنگی و اجرایی زنده، حرکت می کند و نقد می پذیرد و گوش شنوا دارد. روابط عمومی در این فرایند نقش کلیدی و راهگشا دارد.

روز ارتباطات و روابط عمومی بر همکاران گرامی و اهالی رسانه مبارک باد

سیداحمد زرهانی

قائم مقام ستاد اقامه نماز

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا