اخبارمازندران

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان قائمشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز مازندران، جلسه شورای اداری  و معارفه دبیر اقامه نماز شهرستان قائمشهر با حضور حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان مازندران، جواد مولایی فرماندار و کلیه اعضاء شورای اقامه نماز شهرستان قائمشهر، روز دو شنبه  بیست و یکم خرداد در فرمانداری قائمشهر برگزار شد.

در این جلسه بعد از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، فرماندار قائمشهر ضمن خیر مقدم گوئی به مدعوین اظهار داشت: تردیدی نیست انسان نماز گزار در صبر و تحمل بسیاری از مشکلات قدرتمند تر است و نماز همواره به انسان آرامش خاصی می بخشد .

فرماندار قائمشهر با تاکید بر اقامه نماز بیان داشت: سلامت جامعه در گرو برپایی نماز جماعت می باشد و این امر مهم باید بصورت ویژه سیاستگذاری گردد .

مولایی از دستگاههای اجرائی شهرستان خواست نهایت همکاری را با ستاد اقامه نماز شهرستان و اجرای سیاستها و دستورات آن معمول دارند.

آنگاه حجت الاسلام ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان بعد از حمد و ثنای و تقدیر وتشکر از برگزارکنندگان جلسه افزود: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری (دام ظله العالی) در تمام اجلاسیه های نماز پیام دادند، این پیام ها  نشان از اهمیت موضوع نماز می باشد و همه ما باید به وظایف خود توجه بیشتری داشته باشیم .

وی گفت: نماز را با شکوه در ادارات برگزار کنید و بستر اقامه نماز برای دانش‌آموزان فراهم شود.

مدیر ستاد اقامه نماز در ادامه شرح وظایف و ماموریتهای ستاد اقامه نماز از جمله: حوزه فرهنگی و آموزشی، پژوهشی، نظارت و ارزیابی و همچنین سامانه سجاده و توجه به تفاهمنامه های ستاد اقامه نماز، تشکیل هیات ارزیابی و توجه به خودارزیابی و تشکیل مستمر شورای اقامه نماز شهرستان و دستگاههای اجرائی و توجه به مساجد و نمازخانه های بین راهی و پارکها و تفرجگاهها، تبلیغات محیطی و خیرین مسجد ساز را یادآور شد.

در پایان حجت الاسلام ابراهیمی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات حجت الاسلام مهرداد فرجی، طی حکمی داود عزتی را به عنوان دبیر جدید اقامه نماز شهرستان قائمشهر معرفی کرد و از مسئولین شهرستان خواست که همکاری همه جانبه را با دبیر اقامه نماز معمول نمایند.

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان قائمشهر برگزار شد

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان قائمشهر برگزار شد

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان قائمشهر برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا