اخبارقزوین

جلسه شورای اقامه نماز دانشگاه فرهنگیان استان قزوین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین، جلسه شورای دانشگاه فرهنگیان با حضور مدیر ستاد اقامه نماز در تاریخ سی‌ام مهرماه برگزار شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و محکوم کردن حملاتی که در چند روز گذشته توسط رژیم کودک کش صهیونیستی صورت گرفته است گفت: انشاالله طی اتفاقات اخیر و متحدشدن مسلمانان سرنگونی اسرائیل به‌زودی به تحقق خواهد پیوست.

مدیر ستاد اقامه نماز عنوان کرد: با توجه به برگزاری اجلاس سراسری نماز و پیشرفت فضای مجازی، ضرورت بر آن است که جوانان را بیشتر با مباحث صحیح خوانی قرآن و نماز آشنا کنیم.

موسوی ادامه داد: با عنایت به حدیث پیامبر اکرم (ص) مبنی بر آن‌که معلمی شغل انبیا است، معلمان باید توجه داشته باشند که با آینده‌سازان این سرزمین در ارتباط هستند و آن‌ها را باید برای زمان آینده آماده سازند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی تأکید کرد: همچنین از دانشجویان نباید غفلت کرد. باید برنامه‌ریزی کرد تا با نشست های دانشجویی و دعوت اساتید آن‌ها را برای پست‌های مدیریتی آماده کرد و جامعه به سمت اساتید و مدیران تازه‌نفس کشیده شود و با توجه به صحبت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی به سمت جوان‌گرایی سوق داده شود.

مدیر ستاد اقامه نماز افزود: مسلمانان و به‌ویژه جوانان در زمان فتنه‌ها باید به قرآن و ائمه معصومین مخصوصاً امام زمان (عج) پناه ببرند. بزرگ‌ترین فتنه که در عصر حاضر دیده می‌شود بحث بی‌نمازی است که با حضور معلمان و اساتید با اشتیاق این مشکل نیز به‌زودی برطرف خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا