اخبارقزوین

دیدار رئیس غله و خدمات بازرگانی استان قزوین با مدیر ستاد اقامه نماز

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین، رحمانی رئیس اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان قزوین با حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نماز استان، در تاریخ دهم دی‌ماه دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار رحمانی رئیس اداره کل غله گزارشی از وضعیت ترویج فرهنگ نماز در این سازمان را تشریح کرد و گفت: با ارائه گزارش عملکرد خود می‌خواهیم ارتباط بیشتری را با ستاد اقامه نماز استان قزوین داشته باشیم.

در ادامه حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تشکر از رحمانی رئیس اداره غله و سایر همکارانشان عنوان کرد: از ریاست شرکت غله انتظار داریم تا با اهتمام بیشتر به بحث نماز و تلاش بیشتر این سازمان در این امر نمرات بالاتری از ستاد اقامه نماز دریافت کند تا شاهد این باشیم که بتوانیم از این اداره تقدیر ویژه‌ای به عمل‌آوریم.

رحمانی با اشاره به سامانه سجاده برای بارگذاری گزارش‌ها و فعالیت‌های اداره غله گفت: با دریافت کد کاربری و رمز عبور در سامانه سجاده برای اداره غله تمام گزارش‌ها و فعالیت‌های انجام‌شده در راستای ترویج فرهنگ نورانی نماز و برنامه‌های ویژه در بهمن‌ماه با عنایت خداوند متعال شاهد پیشرفت چشمگیر این اداره خواهیم بود.

دیدار رئیس غله و خدمات بازرگانی استان قزوین با مدیر ستاد اقامه نماز دیدار رئیس غله و خدمات بازرگانی استان قزوین با مدیر ستاد اقامه نماز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا