اخبارقزوین

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان قزوین با مدیرکل تبلیغات اسلامی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین، جلسه مدیر ستاد اقامه نماز استان قزوین حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی با حجت‌الاسلام‌والمسلمین پور آرین مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین در روز دوشنبه یازدهم دی‌ماه برگزار شد.

در ابتدای جلسه مدیر ستاد اقامه نماز، گزارشی از فعالیت‌های انجام‌شده توسط ستاد اقامه نماز داد و گفت: در سال ۱۴۰۲ تاکنون نزدیک به ۳۰۰ نشست داشته‌ایم و تصمیم بر آن است که تا پایان سال جاری آن را به بیش از ۴۰۰ نشست برسانیم و در سال آینده انتظار داریم که ۶۰۰ نشست داشته باشیم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی ادامه داد: با عنایت خداوند متعال تصمیم بر آن شده است که با تقدیر از ائمه جماعات به ترویج سریع‌تر تصحیح قرائت نماز و اذان پرداخته شود تا در ایام حج دیگر مشکلی به این نام نداشته باشیم.

مدیر ستاد اقامه نماز عنوان کرد: در نظر داریم در دوره‌های ارتقای سطح توانمندی ائمه جماعات از اساتیدی که در داخل استان فعالیت دارند، بهره‌مند شویم و شاهد این باشیم که سایر استان‌ها از این اساتید دعوت به عمل بیاورند.

در این جلسه حجت‌الاسلام پور آرین مدیرکل تبلیغات اسلامی قول مساعد دادند که جلسات بیشتری برای برنامه‌های نماز با ستاد اقامه نماز داشته باشند.

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان قزوین با مدیرکل تبلیغات اسلامی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا