اخبارقزوین

جلسه شورای اقامه نماز استان قزوین برگزار شد

63 مدرسه استان قزوین فاقد نمازخانه است

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین، جلسه شورای اقامه نماز استان قزوین با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان و مدیر کل آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین در استانداری سه شنبه مورخ بیست و هشتم شهریور ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز پس از تبریک حلول ماه ربیع به مناسبت ولادت خاتم انبیا گفت: هجرت برکات زیادی دارد همانگونه که در هجرت حضرت محمد (ص) از مکه به مدینه است و هجرت امام حسین (ع) شاهد آن هستیم. در این ماه پر فیض و برکت ولادتی واقع شده که توسط این مولود سرنوشت بشریت از ضلالت و گمراهی به رشد و پرهیزگاری تغییر یافته است.

موسوی در جلسه شورای اقامه نماز استان قزوین بیان داشت: طبق دستور العمل وزیر کشور مصوبات شورای اقامه نماز لازم الاجرا است و همینطور در جلسه شورا باید شخص مدیر حضور داشته باشد، و در صورت معذور بودن نایب خود را به دبیر جلسه طی نامه معرفی نماید.

وی تأکید کرد: باید برای نماز دانش آموزان و دانشجویان قبل از شروع مهر ماه برنامه ریزی شود از حقوق دانش آموزان بر عهده مدیران است که برای ۲۵۰ هزار دانش آموز مدارس استان برنامه پرورشی که بالاترین آن نماز است داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی عنوان کرد: همانند رسول خدا که به هنگام قرار دادن حجر الاسود در جای خود عبا را زیر آن انداخت و به اصحاب فرمود که هر کسی یک گوشه آن را بگیرد، در حال حاضر نیز به خاطر همه شرایط موجود نیاز است که هر کسی به توان خود و با پای کار آمدن از یک طرف مسئله نماز و مخصوصا در مدارس و دانشگاه‌ها بگیرد تا آنطور که باید در جایگاه خود قرار بگیرد.

جلسه شورای اقامه نماز استان قزوین برگزار شد

جلسه شورای اقامه نماز استان قزوین برگزار شد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا