اخبارقزوین

حضور مدیر ستاد اقامه نماز در برنامه چهل ستون صدا و سیمای مرکز قزوین

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین، مدیر ستاد اقامه نماز در برنامه چهل ستون صدا و سیمای مرکز قزوین روز سه شنبه مورخه سی و یکم مرداد حضور یافت.

حجت الاسلام و المسلمین سید قریش موسوی در برنامه تلوزیونی صدا و سیمای مرکز قزوین به تشریح عملکرد ستاد اقامه نماز در سالهای گذشته و برنامه های جاری پرداخت و گفت: هدف مجموعه، اعتلای فرهنگ اقامه نماز به این معنا که نه تنها مؤمنین نماز واجب خود را در اول وقت بخوانند بلکه خانواده و دوستان و همسایگان و نزدیکان خود را به نماز دعوت کنند.

وی در ادامه عنوان کرد: برنامه های ستاد در بخش دستگاه های اجرایی اقامه نماز جماعت و تصحیح قرائت نماز و کتابخوانی با موضوع نماز و مهدویت است و در دانشگاه ها و مراکز علمی دوره های معرفتی و پاسخ به شبهات توسط اساتید متخصص از مرکز تصصی نماز قم و در مدارس نشست دانش آموزی و شرکت در نماز جماعت مدارس می‌باشد.

وی یکی از اقدامات ارزشمند ستاد را ایجاد نماز‌ها و مساجد بین راهی عنوان کرد و گفت: با مشارکت ادارات مختلف دو هزار نماز خانه‌های بین راهی در کشور ایجاد شده  که سهم استان قزوین سی و شش نماز خانه بین راهی است.

رئیس ستاد اقامه نماز استان با اشاره به توجه ویژه این ستاد به موضوع ترویج اذان و شناخت استعداد‌ها در این بخش بنا به فرمایش مقام معظم رهبری گفت: در همین زمینه پویش اذان در حال برگزاری است تا استعداد‌های این حوزه شناسایی و کشف شوند.

حضور مدیر ستاد اقامه نماز در برنامه چهل ستون صدا و سیمای مرکز قزوینحضور مدیر ستاد اقامه نماز در برنامه چهل ستون صدا و سیمای مرکز قزوین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا