فارس

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان قیروکارزین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ ۸ خرداد ماه ۱۴۰۲ جلسه شورای اقامه نماز شهرستان قیروکارزین با حضور حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس، حجت الاسلام صداقت امام جمعه و رحیمی فرماندار شهرستان قیروکارزین و دیگر اعضای این شورا در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

در این جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، رحیمی فرماندار شهرستان قیروکارزین ضمن ارائه گزارشی از برنامه های فرهنگی و آموزشی این شهرستان پیرامون ترویج و توسعه و فرهنگ نماز تاکید کرد: ضرورت ترویج فرهنگ نماز در جامعه بر هیچ کس پوشیده نیست و آشنایی با فلسفه نماز و نیز آثار و برکات این فریضه الهی در جامعه از وظایف نهادهای اداری و شهرستانی می‌باشد.

در ادامه قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس ضمن تشکر و خداقوت از کادر فرمانداری و نیز امام جمعه شهرستان گفت: نماز مبحث کلیدی و باعث پیشرفت در جامعه است و نماز تنها یک وظیفه شرعی نیست.

وی در جلسه شورای اقامه نماز شهرستان قیروکارزین خاطرنشان کرد: نماز در حقیقت یک کمک برای پیشرفت برای بشریت است و در طول زندگی وسیله ای برای دفاع از بدی ها و منکرات می‌باشد.

حجت الاسلام سقاچی در پایان گفت: این که ما احساس می‌کنیم نماز یک کار تکراری و روزمره است به علت آن است که حقیقت واقعی نماز و حضور قلب و توجه به معانی آن را درک نکرده‌ایم بلکه این فریضه الهی یک حرکت رو به جلو برای انسان ها می باشد.

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان قیروکارزین جلسه شورای اقامه نماز شهرستان قیروکارزین جلسه شورای اقامه نماز شهرستان قیروکارزین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا