اخبارقممجمع خیرین مسجدساز

جلسه هیات امنای مجمع خیرین مسجدساز قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، دومین جلسه هیات امنای مجمع خیرین مسجدساز استان عصر شنبه، دوازدهم خردادماه، در ستاد اقامه نماز برگزار شد.

دبیر مجمع خیرین مسجدساز استان در این جلسه به نیاز به برگزاری جشن تکلیف در منطقه سلفچگان اشاره کرد و گفت: با حمایت خیرین محترم، در تمامی مناطق کم برخوردار استان جشن تکلیف برگزار شده است و تنها نقطه ای که جشن تکلیف در آن برگزار نشده است منطقه سلفچگان است.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور همچنین در ادامه به برخی نیاز های اعلام شده توسط مدارس به دبیرخانه مجمع خیرین مسجدساز استان اشاره و خاطر نشان کرد: سیستم صوتی و فرش اهم نیاز های واصله به دبیرخانه این مجمع است و امیدواریم با حمایت خیرین این نیاز مدارس مرتفع شود.

مدیر ستاد اقامه نماز قم در ادامه به پیگیری های انجام شده در افتتاح حساب مجمع خیرین در استان اشاره کرد و گفت: نظام نامه در هیات امنای مجمع خیرین مسجدساز کشور در حال پیگیری است تا شعبات استانی نیز راه اندازی شوند.

یکی از خیرین در این جلسه با استقبال از برگزاری جشن تکلیف در منطقه سلفچگان گفت: آماده ایم با هماهنگی ستاد اقامه نماز و مجمع خیرین مسجدساز استان با آموزش و پرورش در عید سعید غدیر برگزار کنیم.

در ادامه نیز یکی دیگر از خیرین از آمادگی جهت تامین فرش نمازخانه های مدارس خبر داد و گفت: با تجمیع نیازهای واصله آماده ایم تا با هم افزایی دیگر خیرین در تامین این نیاز گام برداریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا