اخبارقم

شورای اقامه نماز اداره کل پست قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، شورای اقامه نماز اداره کل پست استان، ظهر یکشنبه، شانزدهم بهمن‌ماه، با حضور مدیر ستاد اقامه نماز برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز در شورای اقامه نماز اداره کل پست استان، ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر، به تشریح دستاورد های انقلاب اسلامی در حوزه نماز پرداخت و گفت: از جمله دستاورد های انقلاب اسلامی میتوان به پیش بینی نمازخانه در مدارس، احداث بیش از هزار مسجد بین راهی، دو هزار نمازخانه در مجتمع های بین راهی به همت ستاد اقامه نماز و خیرین مسجدساز اشاره کرد.

وی در ادامه با اشاره به ترویج فرهنگ اقامه نماز در اقشار مختلف خاطر نشان کرد: بحمدالله فرهنگ اقامه نماز در برخی اقشار به نحو قابل توجهی گسترش یافته است که رویکرد ستاد اقامه نماز در هفتمین اجلاس استانی نماز، تجلیل برگزیدگان در اقشار مختلف مردمی بود.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب‌پور در ادامه به دغدغه برخی کارکنان در اقامه نماز اول وقت اشاره کرد و گفت: برخی از کارکنان با هدف خدمت رسانی مطلوب تر به مراجعین خود را از اقامه نماز اول وقت مصون میدارند اما طبق مصوبات هیات دولت و تاکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، اقامه نماز اول وقت به مدت ۲۰ دقیقه از جمله حقوق کارمندان است.

وی در ادامه به برگزاری دوره های آموزشی اشاره کرد و گفت: هدف ستاد اقامه نماز ارتقاء سطح فرهنگی جامعه است که در این راستا امور را تحت عنوان توافق نامه و تفاهم نامه با دستگاه ها منعقد و در راستای تحقق آن تلاش می‌کند.

حجت الاسلام عرب‌پور در شورای اقامه نماز اداره کل پست قم بر لزوم هم افزایی ظرفیت های دستگاه‌های تابعه وزارت ارتباطات اشاره و خاطر نشان کرد: با هم افزایی ظرفیت ها، شاهد اجرای هرچه باشکوه‌تر دوره‌های آموزشی، جشن‌ تکلیف فرزندان و دیگر برنامه‌های فرهنگی و تاثیر گذاری بیش از پیش آنان باشیم.

شورای اقامه نماز اداره کل پست قم برگزار شدمدیرکل پست استان نیز در این جلسه ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر، اقامه نماز را از جمله اصلی ترین نعمات انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: اکنون که به برکت انقلاب اسلامی شاهد اقامه نماز در ابعاد گسترده هستیم به جهت شکرگزاری این نعمت عظیم، می‌بایست در راستای اشاعه این فرهنگ نورانی کوشا باشیم.

ابوالفضل باقری منش در جلسه شورای اقامه نماز اداره کل پست استان، با اشاره به تدوین مقاله ای با عنوان “کارایی نماز در مقابله با جنگ نرم” گفت: تدوین این مقاله به دست حجت الاسلام و المسلمین عیسی عیسی‌زاده، امام جماعت دستگاه انجام شده است که از جمله ائمه جماعات موفق مجموعه پست در سراسر کشور است.

وی در ادامه به طراحی و تدوین لوح فشرده ویژه نومکلفین در سطح ملی اشاره کرد و گفت: این لوح فشرده با هدف آموزش وظایف نومکلفین تولید و در اختیار فرزندان نومکلف همکاران قرار می‌گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا