اخبارقم

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی قم

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، مدیر ستاد اقامه نماز صبح یکشنبه، سیزدهم اسفندماه با هدف تشریح برنامه ها با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دیدار و گفت و گو کرد.

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی قم

مدیر ستاد اقامه نماز قم در این دیدار ضمن تبریک انتصاب ریاست جدید سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از حمایت های این سازمان از ستاد اقامه نماز استان تقدیر کرد و گفت: ستاد اقامه نماز استان قم با حمایت های مدیران و مسئولین استانی به عنوان یکی از استان های برتر در کشور مطرح شده است.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور در ادامه به ارائه گزارشی از اقدامات این ستاد پرداخت و گفت: برگزاری بیش از ۷۰۰ نشست دانش آموزی و خانواده، برگزاری جشن های تکلیف دانش آموزان در مناطق محروم، برگزاری دوره ها و نشست های تخصصی نماز در مساجد، محلات، بوستان ها و دیگر اماکن عمومی از جمله اهم اقدامات این ستاد بوده است.

وی در ادامه ضمن تقدیر از همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در برگزاری دوره های آموزشی ویژه مدیران کل و روسای دستگاه های استان با تاکید بر لزوم برگزاری دوره ها و نشست های تخصصی نماز ویژه اصناف خاطر نشان کرد: ترویج معارف نماز نباید دستوری باشد و از این سو ستاد اقامه نماز در نظر دارد با برگزاری دوره های آموزشی و نشست های تخصصی نماز موجب اهتمام قلبی در اقامه نماز در جامعه باشد.

دبیر مجمع خیرین مسجدساز استان در ادامه به ارائه گزارشی از اقدامات این مجمع نیز پرداخت و گفت: در ساخت، بهسازی و بازسازی مساجد مناطق مختلف استان بیش از نهصد میلیارد ریال تعهد ایجاد شده است.

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی قم

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی قم نیز در این دیدار به آثار نماز در جامعه اشاره کرد و گفت: اقامه نماز از جمله اقدامات بنیادی و زیرساختی در حوزه اقدامات فرهنگی است که می بایست در جامعه نهادینه شود.

محمدجواد شاکر آرانی خاطر نشان کرد: دستگاه های فرهنگی می بایست یاری گر ستاد اقامه نماز در ترویج فرهنگ نورانی نماز باشند چرا که پایه و اساس امور فرهنگی اقامه نماز است.

در پایان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی با استقبال از برنامه های ستاد اقامه نماز استان، از آمادگی این سازمان در حمایت از برنامه های این ستاد خبر داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا