اخبارقم

شورای اقامه نماز سازمان مدیریت و برنامه ریزی قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، شورای اقامه نماز سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان صبح سه شنبه، شانزدهم آبان ماه، با حضور مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز قم در این جلسه ضمن تقدیر از همکاری های سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت: در سال گذشته با همکاری این سازمان، دوره آموزشی نماز ویژه مدیران کل و روسای ادارات و دانشگاه های استان برگزار شد که ضمن استقبال مناسب توسط مدیران، اهتمام ایشان در حوزه نماز دستگاه را همراه داشت.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور در ادامه به برگزاری دوره آموزشی مدیران پایه و میانی ادارات و دانشگاه های استان با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اشاره کرد و گفت: با همکاری مدیر آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری استان و همچنین اهتمام ریاست سازمان دوره آموزشی نماز ویژه مدیران میانی و پایه روز پنجشنبه هجدهم آبان ماه برگزار خواهد شد.

ایشان در ادامه اهتمام به نماز در هر جایگاهی را مورد تاکید قرار داد و گفت: خادم نماز باشید و یا خادم خادمین نماز باشید و با همکاری مضاعف با خادمین نماز، گامی در حوزه ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز بردارید.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز در این جلسه به جایگاه نماز در بین همکاران اشاره کرد و گفت: همکاران ما تمام قد در خدمت نماز هستند و در هر نقطه ای که توانایی خدمت به نماز را داشته باشند در انجام این امر مهم کوتاهی نخواهند کرد.

حسن نادری در ادامه ضمن اعلام آمادگی در خصوص حمایت از برنامه های ستاد اقامه نماز در ترویج معارف این فریضه الهی در جامعه و دستگاه های استان خاطر نشان کرد: هر کسی در هر نقطه و حوزه ای می بایست به اقامه نماز در بین جامعه ی مخاطب اهتمام داشته باشد.

دیگر اعضا جلسه نیز در ادامه به ارائه نقطه نظرات، کاستی های موجود و راهکار های پیشنهادی خود در ترویج فرهنگ اقامه نماز در جامعه و اهتمام مضاعف کارکنان دستگاه به این فریضه الهی پرداختند.

برگزاری دوره آموزشی نماز ویژه کارکنان و خانواده های ایشان و جشن تکلیف ویژه فرزندان نومکلف همکاران با حضور مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز استان و حضور حداکثری مدیران پایه و میانی دستگاه در دوره آموزشی نماز از جمله مصوبات این جلسه بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا