اخبارقممجمع خیرین مسجدساز

جلسه هیات امنای مجمع خیرین مسجد ساز قم برگزار شد

دبیر مجمع خیرین مسجدساز قم از بازسازی مسجد حضرت علی اصغر(ع) و حمایت 150 هزار دلاری یکی از خیرین از مسجدی در حال احداث خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، سومین نشست مجمع خیرین مسجد ساز استان،‌ عصر چهارشنبه، اول شهریورماه، در ستاد اقامه نماز برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز قم در این جلسه با بیان این امر که اولویت در خدمت‌رسانی ها اقامه نماز است گفت: مساجدی می‌بایست در اولویت خدمت رسانی و کمک خیرین باشند که شرایط اقامه نماز در آن‌ها با معضل روبرو است.

ایشان در ادامه به تشریح شرایط برخی مساجد در اولویت پرداخت و خاطر نشان کرد: جذب کمک خیرین در موارد جزئی سهل تر بوده و می‌توانیم با کمک‌ها و هزینه‌های کنترل شده، اقامه نماز جماعت در مساجد را بهبود بخشیم.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب‌پور در تشریح برنامه‌های مجمع خیرین مسجدساز استان به تدوین کتابچه نیازمندی های مساجدی که درخواستشان به مجمع خیرین واصل شده است اشاره کرد و گفت: کتابچه ای از نیازمندی ها تدوین و همواره در حال تکمیل و به روزرسانی است تا با احصاء نیاز مساجد،‌ حمایت خیرین را به سوی مساجد با اولویت بالاتر سوق دهیم.

دبیر مجمع خیرین مسجدساز قم در ادامه به بهره برداری از مسجد صاحب الزمان(عج) روستای قاشقابلاغ اشاره کرد و گفت:‌ این مسجد خیرساز در مهرماه با حضور مسئولین استانی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت و آماده اقامه نماز خواهد بود.

در ادامه ضمن بررسی نیازمندی‌های واصله به دبیرخانه مجمع خیرین مسجد ساز استان و شناسایی مساجد با اولویت بالاتر،‌ حمایت های در حال انجام از مساجد نیز مورد بررسی قرار گرفت.

محبی عضو مجمع خیرین مسجدساز استان نیز از کمک قابل توجه یک خیر در تکمیل و آماده سازی یکی از مساجد خبر داد و گفت: این خیر با حمایتی یکصد و پنجاه هزار دلاری، یکی از مساجد در حال احداث را تکمیل و آماده بهره برداری و اقامه نماز جماعت خواهد نمود.

حمایت دو تن از خیرین از مسجد حضرت علی‌ اصغر(ع) از دیگر مصوبات این جلسه بود و مقرر شد با حمایت ایشان این مسجد تخریب و تا مرحله اقامه نماز جماعت بازسازی شود.

جلسه هیات امنای مجمع خیرین مسجدساز قم برگزار شدجلسه هیات امنای مجمع خیرین مسجدساز قم برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا