اخبارقم

جلسه هماهنگی هشتمین اجلاس استانی نماز قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، جلسه هماهنگی هشتمین اجلاس استانی نماز، صبح شنبه، بیست و هفتم آبان ماه با حضور نمایندگان اداره کل اقتصادی و دارایی و دستگاه های تابعه، بانک ها، شرکت ارتباطات زیرساخت و دیگر دستگاه های اقتصادی برگزار شد.

در این جلسه که با هدف استفاده از ظرفیت های دستگاه های مختلف در برگزاری اجلاس استانی نماز برگزار شد حجت الاسلام و المسلمین مجید شریفی کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان حمایت های دستگاه های مختلف از اجلاس استانی نماز را مورد تاکید قرار داد و گفت: شناسایی و هم افزایی ظرفیت ها موجب رونق بخشی و اثرگذاری بیش از پیش این اجلاس در جامعه خواهد شد.

وی در ادامه استفاده از ظرفیت های تبلیغات و اطلاع رسانی دستگاه ها را زمینه ساز ایجاد فضای نمازی در روز های منتهی به برگزاری اجلاس عنوان کرد و گفت: علاوه بر فضای شهری و صدا و سیما، استفاده از ظرفیت های فضای مجازی، اتوماسیون و تبلیغات محیطی دستگاه ها از دیگر ظرفیت های ایجاد فضای نمازی در جامعه خواهد بود.

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی علمائی کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز استان نیز به استفاده از ظرفیت های فرهنگی دستگاه ها اشاره و خاطر نشان کرد: استفاده از ظرفیت های مختلف دستگاه ها در این اجلاس موثر خواهد بود اما ظرفیت های فرهنگی برخی دستگاه ها بیش از دیگر ظرفیت ها استفاده خواهد شد.

وی در ادامه به استفاده حداکثری از ظرفیت ها اشاره کرد و افزود: انتظار می رود در تهیه بسته های فرهنگی در این اجلاس، علاوه بر دستگاه های فرهنگی، دستگاه های اقتصادی نیز یاری گر ستاد اقامه نماز استان باشند.

حجت الاسلام علمائی با اشاره به توافق نامه ها و تفاهم نامه های منعقد شده فی مابین دستگاه ها و ستاد اقامه نماز خاطر نشان کرد: ظرفیت های دستگاه ها در ترویج و توسعه فرهنگ نماز از جمله مفاد این تفاهم نامه ها است.

بررسی ظرفیت های دستگاه ها و بررسی بسته های فرهنگی قابل ارائه در اجلاس از جمله موارد مطرح شده در جلسه هماهنگی هشتمین اجلاس استانی نماز قم بود.

جلسه هماهنگی هشتمین اجلاس استانی نماز قم برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا