اخبارقم

اولین جلسه هماهنگی هشتمین اجلاس استانی نماز قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، اولین جلسه هماهنگی هشتمین اجلاس استانی نماز، صبح یکشنبه، بیست و سوم مهرماه، با حضور نماینده شهردار قم در ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

اولین جلسه هماهنگی هشتمین اجلاس استانی نماز قم برگزار شد

کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز قم در این جلسه ضمن تقدیر از اقدامات شهرداری قم در حوزه ترویج فرهنگ اقامه نماز گفت: سال گذشته با عنایت به همکاری گسترده دستگاه، شهرداری قم موفق به اخذ امتیاز کامل از هیات داوری و ارزیابی استان شد.

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی علمائی در ادامه به ظرفیت های گسترده شهرداری قم اشاره کرد و گفت: شهرداری با توجه به امکانانت و جامعه هدف گسترده، عاملی موثر در ترویج و توسعه فرهنگ نماز در جامعه است.

وی در ادامه به برگزاری هشتمین اجلاس استانی نماز در روزهای ابتدایی آذرماه اشاره کرد و گفت: نظر به مصوبات هیات برگزاری هشتمین اجلاس استانی نماز، امید است این اجلاس با همکاری همه جانبه شهرداری قم برگزار شود.

اولین جلسه هماهنگی هشتمین اجلاس استانی نماز قم برگزار شد

نماینده شهردار قم نیز در این جلسه به ارائه گزارشی از اقدامات شهرداری در حوزه نماز پرداخت و گفت: شهرداری قم با تمام توان، در راستای ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در جامعه تلاش می کند.

مجتبی بستان در ادامه ضمن اعلام آمادگی در خصوص همکاری در برنامه های ستاد اقامه نماز گفت: شهرداری قم با تمامی ظرفیت ها یاور ستاد اقامه نماز در برگزاری برنامه های نمازی در جامعه است.

وی در ادامه به ظرفیت های شهرداری در برگزاری هشتمین اجلاس استانی نماز گفت: ظرفیت های شهرداری قم در تبلیغات محیطی و ایجاد فضای نمازی در سطح شهر از جمله امکاناتی است که در این خصوص می توان از آن استفاده کرد.

بستان افزود: سالن همایش های بین المللی شهرداری قم نیز آماده میزبانی از هشتمین اجلاس استانی نماز است.

برگزاری مستمر جلسات هماهنگی، میزبانی شهرداری قم و فضاسازی نمازی در ایام منتهی به اجلاس از جمله مصوبات این جلسه بود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا