قم

کارکارگروه نظارت استان قم با بازدید از مساجد بین‌راهی آزادراه خلیج فارس آغاز به کار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، کارگروه نظارت استان قم صبح سه‌شنبه، نهم اسفندماه‌، با حضور مدیر ستاد اقامه نماز، مدیرکل و معاونین راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و مدیر هماهنگی امور رفاهی زائرین استانداری، با بازدید از مساجد بین راهی آزاد راه خلیج فارس آغاز به کار کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز قم در حاشیه این بازدید و در گفت و گو با روابط عمومی ستاد به تشریح کارگروه نظارت استان پرداخت و گفت: کارگروه نظارت استان، متشکل از نمایندگان استانداری، ستاد اقامه نماز، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، مرکز بهداشت، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است که با بازدید از مجتمع‌های رفاهی، مساجد و نمازخانه‌های بین‌راهی در راستای بهبود وضعیت خدمات‌دهی به زائرین کریمه اهل بیت(ع) تلاش می‌کنند.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب‌پور در ادامه به اعیاد پیش رو اشاره و خاطر نشان کرد: استان قم، در ماه شعبان و ایام نوروز، میزبان خیل عظیمی از زائرین کریمه اهل بیت(ع) و مسجد مقدس جمکران است که می‌بایست با تلاش‌ها و همکاری دستگاه‌ها و نهاد ها میزبانی شایسته‌ای از زائرین داشته باشیم.

وی در ادامه به اقدامات انجام شده در رسیدگی به وضعیت مساجد بین راهی الجهاد و الاجتهاد واقع در کیلومتر ۴۵ محور قم _ تهران در آزادراه خلیج فارس اشاره کرد و گفت: پس از بررسی‌ها و پیگیری‌های مکرر مقرر شد تا استانداری، راهداری و ستاد اقامه نماز استان مدیریت مجموعه را عهده دار شوند.

حجت الاسلام عرب پور افزود: مقرر شد یک حساب به نام مسجد افتتاح تا تمامی هزینه‌ها و درآمد‌های مسجد تحت نظارت هیات امنای مساجد که متشکل از ستاد اقامه نماز، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و استانداری است مدیریت گردد.

کارکارگروه نظارت استان قم با بازدید از مساجد بین‌راهی آزادراه خلیج فارس آغاز به کار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا