اخبارقم

از مسئول روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قم تقدیر شد

طی مراسمی از زحمات مسئول روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قم به جهت کسب رتبه برتر در بین مسئولین روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان‌ها در سال 1401 تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، آیین تقدیر از مسئول روابط عمومی استان، صبح چهارشنبه، ۲۷ اردیبهشت‌ماه و همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی، با حضور مدیر ستاد اقامه نماز و اعضاء هیات اندیشه ورز نماز استان برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز قم در این جلسه با تاکید بر جایگاه روابط عمومی گفت: روابط عمومی زیرمحموعه مدیریت است و این امر بیانگر اهمیت و حساسیت جایگاه واقعی آن است که باید درجهت ارتقاء آن تلاش شود.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب‌پور در ادامه به جایگاه روابط عمومی در انتشار معارف نماز اشاره کرد و گفت: انتشار و تولید محتوای نمازی، انتشار و انعکاس اخبار و رویدادهای نمازی از جمله اهم وظایف روابط عمومی در ستاد اقامه نماز است.

در ادامه با اهداء لوحی از جانب قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور، از تلاش‌های مجید جعفری، مسئول روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان، به جهت کسب رتبه برتر در بین مسئولین روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان‌ها در سال ۱۴۰۱ تقدیر شد.

متن لوح به شرح ذیل است:

نماز ستون دین و باران رحمت الهی است، نماز زمزم زلالی است که حق پویان هر روز پنج نوبت خود را در آن چشمه شست و شو، معطر و طراوت می‌بخشند.

جناب آقای مجید جعفری کارشناس روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قم

بنا به گزارش مدیریت روابط عمومی ستاد اقامه نماز کشور، کسب رتبه برتر در بین مسئولین روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان‌ها را در سال ۱۴۰۱ تبریک گفته و تلاش ارزشمند جنابعالی را در جهت “انعکاس و پوشش گسترده اخبار و رویداد‌های نمازی” ارج می‌نهیم و برخود فرض می‌دانیم به مصداق کلام شریف:

مَن لَم یَشکُرِ المَخلوقَ لَم یَشکُرِ الخالِقَ

از همت و تلاش شما تشکر و قدردانی نمائیم، خداوند همه ما را از اقامه کنندگان نماز قرار دهد. ان شاءالله

سید احمد زرهانی

قائم مقام ستاد اقامه نماز

 

از مسئول روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قم تقدیر شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا