اخبارقم

شورای اقامه نماز جمیعت هلال احمر قم برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز قم: نماز در دین همچون اکسیژن برای بدن است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، شورای اقامه نماز جمعیت هلال احمر استان ظهر دوشنبه، سیزدهم آذرماه، با حضور مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز قم در این جلسه ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، خاطر نشان کرد: نیروهای هلال احمر، خادمان خلق هستند و اگر خدمت به مخلوق و نماز را نیز سر لوحه کار خود قرار دهند در دنیا و آخرت عاقبت بخیر خواهند شد.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور به آثار حضور نهاد نمایندگی ولی فقیه در دستگاه اشاره و خاطر نشان کرد: هلال احمر دستگاهی جهادی است و با حضور نماینده نهاد مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در دستگاه، موجب اهتمام مضاعف همکاران به نماز شده است.

وی در تشریح جایگاه نماز گفت: نماز در دین اسلام همچون اکسیژن برای بدن است.

حجت الاسلام عرب پور با ذکر حدیث «فَإِنْ قُبِلَتْ قُبِلَ مَا سِوَاهَا وَ إِنْ رُدَّتْ رُدَّ مَا سِوَاهَا» از پیامبر اکرم(ص) گفت: اقامه نماز مهر تاییدی بر امور خیری است که در دستگاه دنبال می کنید و عدم اهتمام به اقامه نماز عدم اثرگذاری دیگر امور خیر را به همراه خواهد داشت.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی فقیه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر قم نماز را مادر امور فرهنگی عنوان کرد و گفت: اگر کسی با نماز اجین شود خیر دنیا و آخرت نصیب او خواهد شد.

محمدرضا بهرامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان نیز در این جلسه به ارائه گزارشی از اقدامات نمازی دستگاه پرداخت و گفت: با پیگیری های انجام شده اقامه نماز جماعت در واحد ها و ایستگاه ها از دو نماز جماعت به هفت نماز جماعت ارتقاء یافته است.

تجلیل از ائمه جماعات دستگاه از دیگر برنامه های شورای اقامه نماز جمعیت هلال احمر استان قم بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا