اخبارقم

سلسله بازدیدهای کارگروه نظارت قم در آستانه رحلت نبی اکرم(ص)

کارشناس برنامه ریزی نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز: قم آماده میزبانی از زائرین در ایام رحلت نبی اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، کارگروه نظارت استان، صبح سه شنبه، بیست و یکم شهریورماه و در آستانه ایام رحلت نبی اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) از مساجد و نمازخانه های بین راهی استان بازدید کردند.

کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان در حاشیه این بازدید به تردد بیش از سه میلیون زائر اربعین حسینی از محور های مواصلاتی استان اشاره کرد و گفت: با تمهیدات پیش بینی شده میزبانی شایسته ای از زائرین اباعبدالله الحسین(ع) در سطح استان شد.

حجت الاسلام و المسلمین مجید شریفی در ادامه به اقدامات ستاد اربعین در استان اشاره و خاطر نشان کرد: میزبانی از زائرین در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س)، مسجد مقدس جمکران، مساجد، حسینیه ها و تکایا و دیگر موکب های بین راهی از جمله اهم اقدامات استان در میزبانی از زائرین اربعین حسینی بوده است.

ایشان در ادامه به تشریح اقدامات کارگروه نظارت استان در ایام اربعین حسینی پرداخت و گفت: با بازدیدهای مستمر از نمازخانه ها و مساجد بین راهی و تاکید بر مباحث بهداشتی و زیرساختی زمینه حضور و خدمات دهی به زائرین فراهم شد تا زائرین اباعبدالله(ع) با آرامش مضاعف به مسیر خود ادامه دهند.

وی همچنین به تشریح اقدامات این کارگروه در ایام رحلت رسول اکرم(ص) پرداخت و گفت: با توجه به محوریت استان قم در محورهای مواصلاتی کشور و میزبانی استان قم از زائرین کریمه اهل بیت(ع) و مسجد مقدس جمکران در ایام پایانی ماه صفر، شاهد حضور میلیونی زائرین در استان خواهیم بود که میزبانی شایسته از زائرین مستلزم برنامه ریزی ها و بسترسازی ها است.

حجت الاسلام شریفی خاطر نشان کرد: بازدیدهای کارگروه نظارت از مساجد و نمازخانه های بین راهی تا پایان شهریورماه استمرار خواهد داشت.

سلسله بازدیدهای کارگروه نظارت قم در آستانه رحلت نبی اکرم(ص) سلسله بازدیدهای کارگروه نظارت قم در آستانه رحلت نبی اکرم(ص)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا