اخبارحوزه ریاست

استاد قرائتی: ضرورت مصرف اسلامی و اصلاح الگوی مصرف

حجت الاسلام والمسلمین قرائتی با تاکید بر مصرف اسلامی و اصلاح الگوی مصرف خاطر نشان کرد: در هرکاری با خدا معامله کنید که خدا بهترین خریدار است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز ، حجت الاسلام والمسلمین قرائتی در دوره درس‌هایی از قرآن که در سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی برگزار شد، با اشاره به اینکه کشور به مهد تحول نیاز دارد،گفت: علوم آموزش و پرورش و دانشگاهی در کشور ما باید موجب تعالی و رشد جامعه شود.

حجت الاسلام و المسلمین قرائتی با توجه به نقش مهم سازمان تات در تامین غذای مردم، بر استفاده بهینه از منابع پایه در بخش کشاورزی تاکید کرد.

وی با تاکید بر کار آمدی نتایج تحقیقات محققان سازمان تات در بخش کشاورزی افزود: ما باید شاهد افزایش تولیدات بخش کشاورزی با رسوخ دانش علمی محققان و اندیشمندان این عرصه باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین سید حسن ربانی نیز ضمن تبریک سالروز تولد حضرت زینب کبری (س) ، روز پرستار و ابراز خرسندی از حضور در محضر حجت الاسلام و المسلمین قرائتی، گفت: خانواده بزرگ سازمان تات جمعی فرهیخته می باشند که رکن اصلی تامین امنیت غذایی را به خود اختصاص داده و رشد بهره وری در بخش کشاورزی مرهون زحمات همکاران این سازمان است .

مسئول نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، بر نقش ویژه محققان و اندیشمندان سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی در رشد بخش کشاورزی و تامین امنیت غذایی کشور تاکید کرد .

وی با تاکید بر تقدیر شایسته از محققان و دانشمندان سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی گفت: دانشمندان سازمان تات که با حضوری خستگی ناپذیر در آزمایشگاه ها در راستای بهبود و بهره وری در بخش کشاورزی تلاش میکنند، شایسته تقدیر و تجلیل به نحو احسنت می باشند.

حجت الاسلام و المسلمین ربانی جایگاه دانشمندان و عالمان را نزد پروردگار،  جایگاه با ارزشی عنوان کرد و افزود: دانش توام با برکات خداوندی دو عنصری است که موجب توفیقات روز افزون در سازمان تات خواهد شد.

وی بر انس و اطمینان به قرآن  کریم تاکید کرد و افزود: هرچه این انس بیشتر باشد، نیازمندی ما به قرآن بیشتر خواهد شد.

معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان تات نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور حجت الاسلام و المسلمین قرائتی در سازمان تات گفت: با غنیمت شمردن این فرصت و آرزوی طول عمر طولانی برای ایشان امیدواریم در آینده نیز بتوانیم جلسات دیگری با حضور ایشان در سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی داشته و از برکات ایشان بهره مند شویم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا