اخبارقم

اولین نشست فصلی دبیران اقامه نماز ادارات و دانشگاه‌های استان قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، اولین نشست فصلی دبیران اقامه نماز ادارات و دانشگاه‌های استان، چهارشنبه، سوم خردادماه، با حضور مدیر ستاد اقامه نماز و مدیرعامل شرکت توزیع برق و به میزبانی صنعت آب و برق استان برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز قم در این جلسه به تشریح برنامه‌های ستاد اقامه نماز در سال ۱۴۰۲ پرداخت و گفت: برنامه‌ها در سه بخش اداری، مردمی و دانش آموزی برنامه‌ریزی شده است.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب‌پور در ادامه به ابلاغ کارگروه تعیین حق القدم ائمه جماعات پرداخت و گفت: حق التبلیغ ائمه جماعات به دستگاه‌ها ابلاغ شده است که می‌بایست دبیران پیگیر تحقق کامل آن باشند.

مدیر ستاد اقامه نماز در ادامه به جلسات ارزیابی عملکرد ادارات و دانشگاه‌ها در سال ۱۴۰۱ اشاره کرد و گفت: جلسات ارزیابی از ۷ لغات ۲۳ خردادماه برگزار خواهد شد.

وی در ادامه از برگزاری بیش از ۱۳۰۰ نشست تخصصی نماز در سال گذشته خبر داد و افزود: دستگاه‌ها یاری‌گر ستاد اقامه نماز باشند تا با استمرار این نشست ها، شاهد ترویج فرهنگ اقامه نماز در سطح جامعه باشیم.

دبیر مجمع خیرین مسجدساز قم در ادامه به تشریح اقدامات این مجمع پرداخت و گفت: در سال گذشته اقدامات گسترده ای در سطح استان انجام شد که امیدواریم پیرو مصوبات آخرین جلسه، مشکلات موجود در نمازخانه برخی دانشگاه‌های استان مرتفع شود.

اولین نشست فصلی دبیران اقامه نماز ادارات و دانشگاه‌های قم برگزار شد

حجت الاسلام و المسلمین محمد آفتابی، معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان نیز در این جلسه به تشریح روند ارزیابی‌ عملکرد دستگاه‌ها پرداخت.

اولین نشست فصلی دبیران اقامه نماز ادارات و دانشگاه‌های قم برگزار شد

کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان نیز در این جلسه با تاکید بر اجرای مستمر برنامه‌های نمازی در سطح دستگاه‌ها گفت: اجرای بندهای توافق‌نامه را از ابتدای سال در دستور کار قرار دهید تا با کثرت برنامه‌ها در ایام پایانی سال روبرو نشوید.

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی علمائی ضمن اعلام آمادگی در خصوص پشتیبانی از دبیران در دستگاه‌ها گفت: تشکیل جلسات شورای اقامه نماز دستگاه‌ها با حضور مدیر ستاد اقامه نماز، موجب اهتمام مضاعف مدیران و معاونین بر امور نمازی خواهد بود.

وی در ادامه و در خصوص تشکیل جلسات ارزیابی عملکرد دستگاه‌ها گفت: حضور مدیران در جلسات ارزیابی، علاوه به بر اطلاع مدیر از وضعیت نماز، موجب حمایت مضاعف از دبیر و برنامه‌های نمازی در دستگاه‌ خواهد شد.

اولین نشست فصلی دبیران اقامه نماز ادارات و دانشگاه‌های قم برگزار شد

پاسخگویی مدیر ستاد اقامه نماز استان به سوالات و مشکلات دبیران برنامه پایانی اولین نشست فصلی دبیران اقامه نماز ادارات و دانشگاه‌ها در سال ۱۴۰۲ بود.

اولین نشست فصلی دبیران اقامه نماز ادارات و دانشگاه‌های قم برگزار شد اولین نشست فصلی دبیران اقامه نماز ادارات و دانشگاه‌های قم برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا