اخبارقزوین

چهارمین گردهمایی فصلی دبیران اقامه نماز دستگاه‌های اجرایی استان قزوین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین، چهارمین گردهمایی فصلی دبیران اقامه نماز دستگاه‌های اجرایی استان در سالن اجتماعات شهید امامی استانداری قزوین در روز چهارشنبه بیست و پنجم بهمن‌ماه برگزار شد.

در این گردهمایی حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تشکر از فعالیت و همکاری دبیران اقامه نماز گفت: در ماه‌های رجب، شعبان و رمضان دل‌ها نرم و مستعد معنویت می‌شوند و این فرصت بسیار خوبی برای ترویج و تبلیغ نماز است که باید از این فرصت استفاده بهینه کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز اظهار کرد: از دبیران اقامه نماز انتظار داریم در سامانه سجاده مستندات را با اهتمام بیشتر و با توضیحات کامل بارگذاری کنند و تا پایان بهمن‌ماه نسبت به پیش‌نویس تفاهم‌نامه اقدامات لازم را انجام دهند و نتایج را به مسئول نظارت ستاد اقامه نماز اعلام کنند.

مدیر ستاد اقامه نماز تأکید کرد: در سال ۱۴۰۳ یکی از معیارهایی که به آن توجه ویژه‌ای خواهد شد بحث حضور حداکثری در نماز جماعت است. بنا به فرموده مقام معظم رهبری مدظله‌العالی یک کشاورز و باغبان زمانی می‌تواند بگوید موفق است که ببیند موقع برداشت محصول چه تعداد میوه و با چه کیفیتی برداشت کرده است. لذا ما زمانی می‌توانیم بگوییم در این امر نماز موفق شده‌ایم که ببینیم مساجد و نمازخانه‌ها در اوقات نمازهای جماعت حضور حداکثری دارند.

در ادامه حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد زاده کارشناس برنامه‌ریزی نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان نکاتی اجرایی در خصوص نحوه بارگذاری مستندات در سامانه سجاده و از انعقاد تفاهم‌نامه و بومی‌سازی برنامه‌های پیشنهادی سال ۱۴۰۳ بیان کرد و به سؤالات مطرح‌شده پاسخ داده شد و در پایان لوح تقدیر با امضای معاون استاندار و مدیر ستاد استان به دبیران دستگاه‌های رتبه تقدیر ویژه و شایسته تقدیر اهداء شد.

چهارمین گردهمایی فصلی دبیران اقامه نماز دستگاه‌های اجرایی استان قزوین برگزار شدچهارمین گردهمایی فصلی دبیران اقامه نماز دستگاه‌های اجرایی استان قزوین برگزار شدچهارمین گردهمایی فصلی دبیران اقامه نماز دستگاه‌های اجرایی استان قزوین برگزار شدچهارمین گردهمایی فصلی دبیران اقامه نماز دستگاه‌های اجرایی استان قزوین برگزار شدچهارمین گردهمایی فصلی دبیران اقامه نماز دستگاه‌های اجرایی استان قزوین برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا