اخباریزد

اولین جلسه فصلی دبیران اقامه نماز شهرستان های استان یزد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، روز چهارشنبه بیست و نهم فروردین ماه، اولین جلسه فصلی دبیران اقامه نماز شهرستان های استان یزد با حضور حجت الاسلام  و المسلمین موسوی، مدیر ستاد اقامه نماز استان و تعدادی از دبیران اقامه نماز شهرستان ها برگزار شد.

در این جلسه مدیر ستاد ستاد اقامه نماز استان یزد در خصوص برنامه های فرهنگی و ارزیابی و توافق نامه های ترویج و توسعه فرهنگ نماز در سال ١۴٠٣ توضیحاتی ارائه داد و گفت: تاکنون ۴۵ دستگاه توافق نامه ۱۴۰۳ خود را پس از جلسات درون دستگاهی و جلسه با ستاداقامه نماز استان تکمیل کرده اند.

حجت الاسلام موسوی در بخش دیگری از سخنان خود بر محورها و انتظارات از دبیران شورای اقامه نماز شهرستان ها و دستگاه ها پرداخت و گفت: بارگذاری به موقع مستندات در سامانه سجاده، پیگیری تشکیل مستمر جلسات شورای اقامه نماز شهرستان و تحقق مصوبات و ابلاغ ماده ۳ و ۴ آئین نامه هیئت وزیران مبنی بر رعایت ۲۰ دقیقه وقت نماز بسار ضروری است.

وی عدم تداخل زمان جلسات با وقت نماز، نظارت از واحدهای تابعه، برگزاری دوره‌ها و نشست های آموزشی حضوری و بهره گیری امکانات دستگاه‌ و ظرفیت خیران در امر مسجد سازی و استفاده از ظرفیت فضای مجازی در انتشار و تولید محتوی را از انتظارت ستاد اقامه نماز بر شمرد.

در ادامه هر کدام از دبیران  حاضر در جلسه گزارشی از فعالیت های انجام گرفته در دستگاه اجرای خود ارائه دادند و در مورد نقاط ضعف و قوت برنامه ها بحث و تبادل نظر کردند.

اولین جلسه فصلی دبیران اقامه نماز شهرستان های استان یزد اولین جلسه فصلی دبیران اقامه نماز شهرستان های استان یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا