اخبارقم

دومین نشست فصلی دبیران اقامه نماز ادارات و دانشگاه‌های قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، دومین نشست فصلی دبیران اقامه نماز ادارات و دانشگاه‌های استان، صبح چهارشنبه، بیست و پنجم مردادماه، به میزبانی دانشگاه‌ آزاد اسلامی برگزار شد.

دومین نشست فصلی دبیران اقامه نماز ادارات و دانشگاه‌های قم برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز قم در این نشست به اهتمام دولت به امور نماز اشاره و خاطر نشان کرد: انتظاری که از دستگاه‌ها در استان داریم امتداد اهتمام دولت در استان است.

وی افزود: برگزاری جشن های تکلیف در مناطق محروم از جمله اهم انتظاراتی است که ستاد اقامه نماز از دستگاه‌ها دارد.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب‌پور در ادامه به تقدیر از دستگاه‌های برتر حوزه اقامه نماز در سال ۱۴۰۱ پرداخت و گفت: در سال گذشته با همکاری و حمایت استاندار و معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اقدامات خوبی در حوزه نماز شکل گرفت.

وی در ادامه به برگزاری دوره آموزشی مدیران ارشد استان در سال گذشته اشاره کرد و گفت: با توجه به نتایج کسب شده از دوره مدیران ارشد، تصمیم بر آن شد تا با همکاری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، دوره آموزش نماز ویژه مدیران میانی و پایه نیز در مهرماه سال جاری برگزار شود.

مدیر ستاد اقامه نماز در ادامه به ایام اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: از تمامی زائران عتبات عالیات انتظار می‌رود در اقامه نماز دیگر زائرین نقش آفرین باشند و در طول مسیر علاوه بر تصحیح قرائت و ترویج فرهنگ اقامه نماز در بین زائرین، بر کیفیت خدمات دهی نظارت داشته باشند و با گزارشاتی که به ستاد اقامه نماز در استان ارائه می‌کنند ما را در بهبود زیرساخت‌های اقامه نماز در مسیر زائرین همراهی کنند.

دومین نشست فصلی دبیران اقامه نماز ادارات و دانشگاه‌های قم برگزار شد

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین شهیدی مدیر بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) ضمن تشریح اقدامات این بنیاد در حوزه‌های مختلف، به تشریح انتظارات از دستگاه‌های اجرایی استان پرداخت و گفت: برگزاری دوره‌های آموزشی مهدویت ویژه کارکنان و خانواده ایشان از جمله انتظارات بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) از دستگاه‌های استان است.

در پایان دومین نشست فصلی دبیران اقامه نماز ادارات و دانشگاه‌های استان، حجج اسلام مجتبی علمائی و مجید شریفی کارشناسان ستاد استان به بیان نقطه نظرات کارشناسی و راهکار های بهبود وضعیت اقامه نماز در دستگاه‌ها پرداختند.

دومین نشست فصلی دبیران اقامه نماز ادارات و دانشگاه‌های قم برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا