اخبارهمدان

جلسه فصلی دبیران اقامه نماز شهرستان‌های استان همدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان، جلسه فصلی دبیران اقامه نماز شهرستان‌های استان همدان روز شنبه هفتم بهمن ماه باحضور، حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی حسنی حلم مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان، کارشناسان و دبیران اقامه نماز شهرستان‌ها در محل ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی حسنی حلم مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان، با بیان اهمیت اقامه نماز، گفت: اعتقاد به نماز یک وظیفه دینی و اعتقادیست که با همت دبیران در شهرستان ها و ارتباط بیشتر با جوانان و نوجوانان می توانیم این فریضه مهم را در جامعه بیش از پیش رشد دهیم.

وی افزود: در جذب به نماز جماعت ادارات لازم است مدیران و ائمه جماعات ارتباط با کارمندان را برقرار کنند و آنان را در حضور به این فریضه دینی تشویق نمایند. حسنی حلم در ادامه با اشاره به تشکیل هئیت‌های اندیشه ورز، بیان کرد: هیئت‌های اندیشه ورز در شهرستان‌ها باید تشکیل شود تا در خصوص برنامه‌های توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز هم اندیشی‌های لازم صورت پذیرد.

مدیر ستاد اقامه نماز خاطرنشان کرد: با توجه به ارتباط مستمر ستاد اقامه نماز با دستگاه‌ها در طول سال، بررسی عملکرد دستگاه‌ها نیز نسبت به گذشته بسیار دقیق تر خواهد بود که می‌بایست دبیران اهتمام بیشتری در بارگزاری مستندات داشته باشند که این امر با برگزاری جلسات متعدد با ادرات و دستگاه های اجرایی محقق خواهد شد.

لازم به ذکر است در پایان این جلسه دبیران اقامه نماز شهرستان‌ها درخصوص موضوعاتی همچون بارگذاری مستندات در سامانه سجاده، اجلاس‌های شهرستانی نماز، گفتمان‌های نماز و مهدویت، تولید و انتشار محتوا در فضای مجازی و ارتباط بیشتر با آموزش و پرورش به بحث و گفتگو پرداختند.

جلسه فصلی دبیران اقامه نماز شهرستان‌های استان همدان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا