اخبارتهران

جلسه شورای اقامه نماز آموزش و پرورش شهرستان قدس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، جلسه شورای اقامه نماز آموزش و پرورش شهرستان قدس با حضور امام‌ جمعه موقت حجت الاسلام والمسلمین مرادی، احمدی  دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان قدس، مدیر، معاونین و کارشناسان آموزش و پرورش در تاریخ پنجم آذر ماه در سالن آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دبیر اقامه نماز شهرستان قدس گزارشی از فعالیت های ترویج اقامه نماز و اقدامات صورت گرفته این شهرستان را تشریح کرد.

وی با اشاره به حضور مدیران و معاونین و همچنین معلمان در صف اول نماز جماعت مدارس گفت: از جمله مواردی که باعث اثر گذاری بهتر دانش آموزان در نماز جماعت مدارس می شود و ایجاد انگیزه در دانش آموزان ایجاد می کند حضور پر رنگ مدیران مدارس در نماز جماعت است.

احمدی گفت: برگزاری دوره های آموزشی  شیوه های دعوت به نماز ویژه خانواده دانش آموزان از جمله روش هایی است که در ترویج فرهنگ نماز بوده و باعث کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه می شود.

در این جلسه مقررشد با هماهنگی دفتر امام جمعه اساتیدی برای برگزاری گفتمانهای دانش آموزی و والدین به مدارس اعزام شوند و طرح شمیم مبنی برحضوردانش آموزان در مساجد، نمازجمعه و نماز مدارس با جدیت پیگیری شود.

همچنین مصوب شد مدیران و معاونین و مربیان پرورشی و مربیان طرح امین به آموزش عملی نماز و نماز جماعت  و مسابقات احکام و اذان در مدارس توجه ویژه داشته باشند.

جلسه شورای اقامه نماز آموزش و پرورش شهرستان قدسجلسه شورای اقامه نماز آموزش و پرورش شهرستان قدس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا