اخبارسمنان

سومین جلسه هم اندیشی اداره قرآن، عترت و نماز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، در روز یازدهم مهرماه سومین جلسه هم اندیشی اسماعیل آریا منش، رئیس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش با حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین، مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان برگزار شد.

در این جلسه در مورد رصد و پایش وضعیت اقامه نماز در سطح مدارس استان سمنان بحث و گفت و گو شد و  شمس الدین ضمن برشماری اهمیت برگزاری نماز در بین دانش آموزان در مورد نحوه برگزاری نماز مطالبی را ارائه کرد.

وی خاطر نشان کرد: برگزاری نماز، از بسیاری  آسیب های اجتماعی موجود در مدارس جلوگیری خواهد کرد و پرداختن به این موضوع از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است.

شمس الدین همچنین بر لزوم استفاده از ائمه جماعت و کارشناس مذهبی تاکید کرد و یادآور شد: مرکز تخصصی نماز متشکل از کارشناسان تخصصی نماز می باشد که مدیران مدارس و معاونین پرورشی می توانند از ظرفیت های این مرکز برای آموزش های تخصصی بهره مند شوند.

سومین جلسه هم اندیشی مدیر اداره قرآن و عترت با مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان تشکیل شد سومین جلسه هم اندیشی مدیر اداره قرآن و عترت با مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان تشکیل شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا