اخبارسمنان

مسابقات قرآن و عترت و نماز دانشگاه فرهنگیان سمنان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، در تاریخ بیست و ششم اردیبهشت ماه، حجت الاسلام شمس الدین مدیر ستاد اقامه نماز ضمن حضور در مسابقات قرآن و عترت و نماز دانشگاه فرهنگیان به ایراد سخنرانی پرداخت.

در این برنامه که نهمین دوره از سری مسابقات قرآن، عترت و نماز دانشگاه فرهنگیان بود، حجت الاسلام شمس الدین به نقش و جایگاه مسائل معنوی در زندگی اشاره کرد.

شمس الدین خاطر نشان کرد: جوامع غربی با حذف مسائل معنوی به رغم همه پیشرفت ها در عرصه های دنیوی و فناوری روز دچار آسیب های مهم اجتماعی هستند.

وی خطاب به حضّار افزود: در عمر کوتاه دنیا، شما جوانان باید در نیل به اهداف معنوی بکوشید.

در ادامه برنامه حسنان معاون فرهنگی پرورشی اداره کل آموزش و پرورش، ضمن تقدیر، آموزش و پرورش و ستاد اقامه نماز را دو مجموعه همسو برای رسیدن به اهداف عالیه اسلام و انقلاب اسلامی یاد کرد.

حضور و سخنرانی مدیر ستاد اقامه نماز استان در مسابقات قرآن و عترت دانشگاه فرهنگیان در این برنامه که نهمین دوره از سری مسابقات قرآن، عترت و نماز دانشگاه فرهنگیان بود، حجت الاسلام شمس الدین به نقش و جایگاه مسائل معنوی در زندگی اشاره کرد. شمس الدین خاطر نشان کرد: جوامع غربی با حذف مسائل معنوی به رغم همه پیشرفت ها در عرصه های دنیوی و فناوری روز دچار آسیب های مهم اجتماعی هستند. وی خطاب به حضّار افزود: در عمر کوتاه دنیا، شما جوانان باید در نیل به اهداف معنوی بکوشید. در ادامه برنامه دکتر حسنان معاون فرهنگی پرورشی اداره کل آموزش و پرورش، ضمن تقدیر و تشکر از ستاد اقامه نماز، آموزش و پرورش و ستاد اقامه نماز را دو مجموعه همسو برای رسیدن به اهداف عالیه اسلام و انقلاب اسلامی یاد کرد.حضور و سخنرانی مدیر ستاد اقامه نماز استان در مسابقات قرآن و عترت دانشگاه فرهنگیان در این برنامه که نهمین دوره از سری مسابقات قرآن، عترت و نماز دانشگاه فرهنگیان بود، حجت الاسلام شمس الدین به نقش و جایگاه مسائل معنوی در زندگی اشاره کرد. شمس الدین خاطر نشان کرد: جوامع غربی با حذف مسائل معنوی به رغم همه پیشرفت ها در عرصه های دنیوی و فناوری روز دچار آسیب های مهم اجتماعی هستند. وی خطاب به حضّار افزود: در عمر کوتاه دنیا، شما جوانان باید در نیل به اهداف معنوی بکوشید. در ادامه برنامه دکتر حسنان معاون فرهنگی پرورشی اداره کل آموزش و پرورش، ضمن تقدیر و تشکر از ستاد اقامه نماز، آموزش و پرورش و ستاد اقامه نماز را دو مجموعه همسو برای رسیدن به اهداف عالیه اسلام و انقلاب اسلامی یاد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا