اخبارالبرز

دهمین نمایشگاه قرآن و عترت استان البرز افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، دهمین دوره از نمایشگاه قرآن و عترت استان البرز همزمان با ماه مبارک رمضان در سالن نمایشگاه‌های فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان آغاز به کار کرد.

جابری انصاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه برگزاری دهمین دوره نمایشگاه قرآن و عترت گفت: برپایی نمایشگاه قرآن و عترت یک فرصت ارزنده به منظور جریان سازی فرهنگ قرآنی در جامعه است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با اشاره به اهمیت و نقش سیاست گذاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در امر ترویج فرهنگ قرآنی، بیان کرد: یکی از راهبردهای قابل تأمل در امر ترویج فرهنگ قرآنی، برپایی نمایشگاه است چرا که به نوبه خود می تواند بستری برای توجه بخشی و جریان دهی تلقی شود.

مرادی مدیر ستاد اقامه نماز با حضور در این نمایشگاه افزود: سعی و تلاش خالصانه و مجدانه برای عمل به تعالیم حیات‌بخش، انسان‌ساز و جامعه‌ساز قرآن کریم، قطعاً هدایت و سرافرازی انسان و سلامت و سربلندی جامعه را در پی دارد.

وی تاکید داشت: با انس به قرآن است که می‌توانیم در عرصه‌های علم و فناوری به قله‌های بلند دانش دست پیدا کنیم.

مرادی با حضور در این نمایشگاه به حاضرین در این نمایشگاه گفت: ان‌شاءالله از برکات قرآنی و عترتی بتوانیم بهره‌مند شویم و سوغات ارزشمند معنوی برای خود و خانواده‌ها به شهرهای خودمان ببریم.

و در پایان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با دعوت از عموم مردم برای بازدید از این نمایشگاه گفت: جمع های قرآنی همواره جریانی هدفمند، پویا و اثرگذار هستند و انتظار می‌رود در روند برپایی این نمایشگاه قدمی در مسیر بصیرت افزایی و ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه برداشته باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا