اخبارخراسان جنوبی

برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان در خراسان‌جنوبی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی،به نقل از خبرگزاری ایکنا خراسان‌جنوبی، مجید بهدانی، مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان بیرجند در خصوص برگزاری مرحله استانی  مسابقات قرآن،عترت و نماز دانش‌آموزان خراسان‌جنوبی گفت: این مسابقات به میزبانی بیرجند و در دبیرستان نمونه تربیت برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه شرکت‌کنندگان در دو بخش آوایی و پژوهشی رقابت می‌کنند، افزود: مسابقات رشته‌های آوایی ویژه پسران دانش‌آموز در روز‌های نهم و دهم تیرماه و ویژه دختران دانش‌آموز در روزهای دهم و یازدهم تیرماه برگزار می‌شود.
بهدانی زمان برگزاری مسابقات رشته‌های پژوهشی ویژه پسران را ۱۲ و ۱۳ تیرماه و ویژه دختران را ۱۳ و ۱۴ تیرماه امسال اعلام کرد.
مدیر اداره آموزش و پرورش بیرجند با بیان اینکه ۳۶ دانش‌آموز پسر و ۳۲ دانش‌آموز دختر از این شهرستان به مرحله استانی مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزی خراسان‌جنوبی راه یافته‌اند، رشته‌های آوایی شامل حفظ  قرآن کریم، قرائت، اذان، مداحی و دعاخوانی است و احکام، انشای نماز، نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه، تفسیر قرآن کریم و گفتمان مهدوی نیز رشته‌های پژوهشی را شامل می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا