اخبارالبرز

بزرگترین محفل قرآنی جهان اسلام با حضور ۸۰۰ دانش‌آموز البرزی برگزار شد

یه گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، بزرگترین محفل قرآنی جهان اسلام با حضور ۸۰۰ دانش‌آموز البرزی در کانون شهید سبحانی و ۱۵۰۰ مدرسه سراسر استان مورخ بیست و یکم فروردین ماه برگزار شد.

مدیرکل آموزش و پرورش البرز گفت: ما باید اهمیت قرآن را در بدنه آموزش و پرورش گسترش داده و به دانش‌آموزان نیز آموزش بدهیم.

علی حجرگشت  مدیرکل آموزش و پرورش اظهار کرد: برنامه متمرکز بزرگترین محفل دانش‌آموزی جهان اسلام، در البرز با حضور ۸۰۰ دانش‌آموز در کانون شهید سبحانی سپاه استان برگزار شد.

وی افزود: این محفل باشکوه قرآنی، امروز با حضور دانش‌آموزان قرآنی استان به‌صورت متمرکز در شهر کرج برگزار شد و شامل جزء خوانی قرآن کریم، اجرای تواشیح و قرائت دانش‌آموزان و حفظ‌خوانی حفاظ دانش‌آموز استان بود.

حجرگشت مدیر کل آموزش و پرورش به دانش‌آموزان گفت: نسبت به حفظ قرآن کریم تا می‌توانید تلاش کنید و برای یادگیری مفاهیم این کتاب آسمانی کوشش داشته باشید چرا که زندگی بر اساس مفاهیم قرآنی زیبایی‌ها و معنویت زیادی دارد.

حجرگشت با اشاره به اینکه معلمان نیز باید در زمینه آشنایی دانش‌آموزان با قرآن کریم زمینه را فراهم کنند، افزود: ما باید اهمیت قرآن را در بدنه آموزش و پرورش گسترش دهیم و به دانش‌آموزان نیز آموزش بدهیم.

حجت السلام و المسلمین مرادی مدیر ستاد اقامه نماز گفت: این محفل بزرگ و باشکوه قرآنی همراه با دانش‌آموزان سراسر کشور و جهان اسلام، موجب انس و الفت دانش‌آموزان با قرآن کریم می‌شود.

و در پایان به دانش آموزان کتاب باهم نماز بخوانیم اهدا شد.

بزرگترین محفل قرآنی جهان اسلام حضور ۸۰۰ دانش‌آموز البرزی برگزار شد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا