اخبارخراسان رضوی

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل راهدای و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل راهدای و حمل و نقل جاده ای با حضور مدیرکل، مدیر ستاد اقامه نماز استان و دیگر اعضا در روز یکشنبه بیست و چهارم دی ماه برگزار شد.

در ابتدا مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی ضمن تشکر از اعضا گزارشی از اقدامات انجام شده سال گذشته که با حمایت استانداری نسبت به ارتقا و حساس سازی مساجد و نمازخانه های میان راهی و بازدید نظارت و خدمات به زائرین و مسافرین را ارائه کرد.

در ادامه با مرور به مساجد و نمازخانه های میان راهی مواردی را که باید خدمات دهی، بهسازی شوند را اشاره و آنهایی که نیازمند ایجاد مجتمع خدماتی نیز هستند را ارائه کرد.

سپس دبیرشواری اقامه نماز اداره کل حمل و نقل جاده ای استان نیز فعالیت های ابلاغی سال ۱۴۰۲ و موارد بومی شده را بیان و نسبت به موارد باقی مانده برنامه ریزی های انجام شده جهت انجام را یادآور شد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی ضمن تشکر از اقدامات خوب اداره کل حمل و نقل جاده ای در سال گذشته و کسب رتبه برتر در استان، بیان داشت: شرایط خراسان رضوی به دلیل زائرین و دارای مقاطع خاص ویژه ای است لذا لازم است شرکت ها و راننده گان نسبت به این امر عنایت خاصی داشته باشند.

وی ادامه داد: همه مکان ها و مجتمع های خدمات رفاهی بخصوص در ایامی مانند نوروز و ۲۸صفر امکانات بیشتر باید داشته باشند.

سبحانی نیا افزود: نکته دیگر اینکه از پرسنل و خانواده فراموش نکنیم، زیرا آشنایی آنان با معارف نماز و نحوه دعوت فرزندان به نماز باعث آرامش کاری و زندگی را به همراه خواهد داشت.

در پایان این مراسم با تقدیر از عوامل پرتلاش در اقامه نماز و بهبود مساجد و نمازخانه های میان راهی تفاهم نامه بومی به امضا رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا