اخبارمرکزی

مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی با مدیر کل راه و شهرسازی دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، حجت الاسلام علی رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز استان روز دوشنبه یازدهم دی ماه با عباس یوسف زاده مدیرکل، معاون مسکن و ساختمان و معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی در محل دفتر دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار یوسف زاده ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی و تسلیت شهادت الگوی عمل و اخلاق سردار شهید قاسم سلیمانی، به ارائه گزارشی مختصر از روند اجرای فعالیت های اداره کل راه و شهرسازی در جهت توسعه و ترویج فرهنگی نورانی اقامه نماز پرداخت.

وی در ادامه به بیان اهمیت فلسفه نماز و لزوم تلاش مضاعف دستگاه های اجرایی در توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در جامعه به ویژه قشر جوان و نوجوان پرداخت.

مدیر کل راه و شهرسازی استان مرکزی افزود: این اداره کل آمادگی کامل خود را در جهت اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی جهت افزایش سطح آگاهی و شناخت کارکنان و خانواده آنها در مورد نماز اعلام می دارد.

در این دیدار رودبارانی ضمن تبریک تصدی جدید به مدیر کل راه و شهرسازی استان، به بیان ماموریت ستاد و تبیین سیاست های فرهنگی، آموزشی، نظارت و ارزیابی و تفاهم نامه ها و تقویت آرامش در فضای محیط کار و تعلیم و تربیت کارمندان و فرزندانی مقید به دین اسلام به خصوص نماز پرداخت.

وی در ادامه جانمایی مساجد برای شهرک های فاقد مسجد و شهرک های تازه تاسیس و در حال ساخت را مورد تاکید قرار داد و خواستار پیگیری جدی اداره کل راه و شهرسازی در این زمینه شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی افزود: ستاد اقامه نماز آمادگی خویش را جهت همکاری و اجرای دوره ها و نشست های نماز شناسی و مهارت های دعوت به نماز ویژه کارکنان، خانواده ها و مراسم جشن تکلیف فرزندان اعلام کرد.

در پایان جلسه حجت الاسلام رودبارانی از نمازخانه اداره کل راه و شهرسازی بازدید و نماز جماعت را اقامه کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان با مدیر کل راه و شهرسازی استان مرکزی دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا