اخبارهرمزگان

نمازخانه اداره کل راه آهن استان هرمزگان افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان هرمزگان، نمازخانه جدید اداره کل راه آهن استان هرمزگان روز چهارشنبه چهارم بهمن ماه مصادف با ولادت پرخیر و برکت حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام افتتاح شد.

کارشناس ستاد اقامه نماز استان در این آئین با بیان اینکه نماز بهترین و بزرگترین هدیه خدا به بشریت است که مورد تاکید همه ادیان الهی قرار گرفته گفت: نماز کامل تجسم دین کامل است. وی نمازی را که بدون قصد قربت باشد بیهوده دانست.

حجت الاسلام امیری تصریح کرد: هیچ آغازی جز با نام خدا ممکن نیست و قرآن کریم بالاترین هدیه خدا به بشر است و همه اعمال با نماز سنجیده می شود و نقطه نهایی کمال بشر، نماز است.

وی ادامه داد: امروز به لطف خدا جوانان عزیز ما عزت خود را در بندگی خدا جستجو می کنند هرجا حقیقت نماز برپا شود و تسلیم امر خدا مستمر شود و عبادات خالصانه اقامه شود نور و قدرتی متجلی می شود و اراده ای حاکم می شود که همه معادلات را برهم می زند و نمونه آن حضور جوانان و نوجوانان در مراسم اعتکاف، ماه محرم، شب های قدر است که همه نشانه ی دلداگی به خداست.

کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان اذعان داشت:ما معتقدیم که همه عظمت‌ها در پرتو نماز است و نماز می تواند دگرگون کننده فرهنگ ها و ملت‌ها باشد نماز یک دانشگاه جامع است و چه زیباست که در همه عرصه های زندگی به آن پرداخته شود.

مدیرکل راه آهن استان هرمزگان ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های نماز در آن مجموعه گفت: از بدو ورودم  به استان که مدت کمی از آن می گذرد تلاشم بر این بوده که جای مناسبی را برای برپایی نماز جماعت اختصاص دهیم و در همین راستا دفتر مدیریت را برای اینکار اختصاص و پس از تعمیر و بازسازی آن را به نمازخانه تبدیل نمودیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا