اخبارگلستانمهدویت

همایش رمضان مهدوی در گرگان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، همایش رمضان مهدوی با حضور مدیر ستاد اقامه نماز و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان، یاوران مهدویت، مسئولین قرآنی، اعضای دارالقرآنها، مبلغین و اساتید مهدویت در روز پنج شنبه، هفدهم اسفند ماه در دانشگاه فرهنگیان گرگان با تدریس حجت‌الاسلام حسن محمودی، استاد مرکز تخصصی مهدویت قم برگزار شد.

استاد محمودی گفت: ماه رمضان، ماه بندگی خداست و باید در این ماه بندگی خدای متعال را تمرین کنیم.

استاد مرکز تخصصی مهدویت قم «عابدون» یا بندگی خدا را یکی از ویژگی‌های بیان شده یاران حضرت مهدی(عج) توسط ائمه(ع) دانست و افزود: افراد با بندگی در ماه مبارک رمضان در مسیر یاری حضرت صاحب‌الزمان(عج) قرار گرفته و در نتیجه به ظهور حضرت نزدیک خواهیم شد.

وی با اشاره به سخنی از آیت‌الله بهجت(ره) که فرمودند: «تا رابطه ما با امام زمان(عج) درست نشود، کارهایمان درست نخواهد شد»، اظهار کرد: سلام روزانه به حضرت ولی‌عصر(عج)، هدیه دادن به ایشان، نجوای همیشگی با ایشان، دعا برای امام زمان(عج) و… از جمله کارهایی است که می‌توان با ایشان ارتباط برقرار کرد.

استاد مرکز تخصصی مهدویت قم با اشاره به اینکه عاشق با معشوق رابطه برقرار می‌کند، تصریح کرد: امام زمان(عج) فرمودند که هر یک از شیعیان باید کاری‌هایی را انجام دهند که آنان را به ما نزدیک کند، لذا محبت امام زمان(عج) اکسیر اعظم است و هر کس که با عشق زندگی نکند خسته خواهد شد.

محمودی با تأکید بر اینکه تمام انبیا و ائمه(ع) عاشق حضرت مهدی(عج) بودند، گفت: هدف تمام انبیا و ائمه(ع) توسط حضرت ولی‌عصر(عج) محقق خواهد شد.

همایش رمضان مهدی گرگان همایش رمضان مهدی گرگان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا