اخبارمازندران

رصد میدانی از وضعیت اقامه نماز در دستگاه های اجرائی استان مازندران

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز مازندران، در خصوص تحقق تشکیل کارگروه نظارت و پیگیری و با توجه به بهبود فرایند اجرای برنامه ها و رصد میدانی از وضعیت اقامه نماز دستگاه های اجرائی، حجت الاسلام ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان مازندران و کار گروه نظارت و ارزیابی در روز دوشنبه ۲۸ آذرماه در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای حضور یافت.

وی ضمن بررسی روند تحقق بخشی به منویات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) در امر نماز و همچنین مصوبات اجرائی، موارد قابل تذکر و پیشنهاد های کاربردی را مطرح کرد.

در ادامه در جمع پرسنل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای به بیان اهمیت و جایگاه نماز و ارزش های دینی و انقلابی و ارج نهادن به این امر پرداخت.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در ادامه بیان داشت: همه ما خاصه مدیران موظفیم خود را مروج ارزش های دینی و انقلابی بدانیم.

وی افزود: تنها راه برون رفت از این چالش های اجتماعی و بن بست های زندگی اهمیت دادن به امر نماز و ارزش های اسلامی و دینی است .

حجت الاسلام ابراهیمی خاطرنشان کرد: نماز ذکر و یاد خداست و از یاد خدا غافل نشویم و به فرموده پیامبرگرامی اسلام (ص) نماز را باید به گونه ای اقامه کرد که گویا اخرین نماز را اقامه می خوانیم و لذا ضمن تقید به اقامه نماز وظیفه دینی همه ما ایجاب می نماید مبلغ فرهنگ دینی بویژه برای نسل نو در امر اقامه نماز باشیم چه در محیط خانه و خانواده و چه در محیط کار و اجتماع به خصوص از شیوه تبلیغ اعتماد سازی و چهره به چهره بهره گیریم.

رصد میدانی از وضعیت اقامه نماز در دستگاه های اجرائی استان مازندران رصد میدانی از وضعیت اقامه نماز در دستگاه های اجرائی استان مازندران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا