اخبارتهران

جلسه شورای اقامه نماز آموزش و پرورش شهرستان ری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، جلسه شورای اقامه نماز آموزش و پرورش شهرستان ری با حضور حجت الاسلام کنگرلو دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان ری و مسئولین ادارات آموزش و پرورش، در تاریخ چهارم آذر به میزبانی اداره ناحیه دو آموزش و پرورش برگزار شد.

در این جلسه کنگرلو ضمن تشکر از اقدامات ارزشمند ادارات آموزش و پرورش شهرستان ری در ترویج فرهنگ نماز گفت: باتوجه به نقش آموزش و پرورش در تربیت کودکان و نوجوانان همه نهادها بایستی با تمام ظرفیت های خود جهت ترویج فرهنگ نماز این نهاد را حمایت کنند.

وی افزود: در شورای  اقامه نماز شهرستان باهم افزایی با اعضای شورا، برگزاری هرچه بهتر اقامه نماز جماعت در آموزش و پرورش بررسی و با مطالبه گری می توان در برپایی هرچه بهتر این امر تلاش کرد.

دبیرستاد اقامه نماز شهرری گفت: این ستاد آماده برپایی نشست های نماز ویژه اولیاء دانش آموزان  و همچنین  دانش آموزان می باشد.

در ادامه  جلسه ایمانی رئیس اداره آموزش وپرورش ناحیه دو شهرری گفت: در تمامی مدارس این ناحیه نمازجماعت برگزار می شود و طبق بازدیدهای سرزده شاهد اقدامات خوبی از سوی مدیران و مربیان هستیم.

وی با تشکر از همه نهادهایی که در امر اعزام مبلغین با این اداره همکاری کردند گفت: بحمدالله  هم دلی بین مسئولین در برنامه های مختلف فرهنگی را شاهد هستیم.

در ادامه اعضای جلسه پیشنهادات خود را جهت هرچه بهتر برگزار شدن نمازجماعت در مدارس ارائه کردند.

جلسه شورای اقامه نماز آموزش و پرورش شهرستان ریجلسه شورای اقامه نماز آموزش و پرورش شهرستان ریجلسه شورای اقامه نماز آموزش و پرورش شهرستان ری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا