اخبارکاشان

رسیدن به درجات عالی بهشت با خوش اخلاقی و مهربانی با مردم و خانواده

نماینده ولی فقیه کاشان: یکی از راهکارهای ساده برای رسیدن به درجات عالی بهشت، خوش اخلاقی با مردم و مهربانی با خانواده است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز کاشان، حجت الاسلام والمسلمین حسینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان به همراه حجت الاسلام والمسلمین محمدحسین تواضعی، سرپرست ستاد اقامه نماز کاشان ظهر روز یکشنبه شانزدهم مهرماه، با حضور در مدرسه پسرانه شهید باهنر کاشان اظهار داشت: یکی از راهکارهای ساده برای رسیدن به درجات عالی بهشت، خوش اخلاقی با مردم و مهربانی با خانواده است.

امام جمعه کاشان در رابطه با اخلاق خوش بیان داشت: هر کس که دستورات خدا را بیشتر گوش کند رحمت رحیمی خداوند را بیشتر دریافت خواهد کرد.

وی افزود: وقتی می گوئیم رحمت رحمانی در دنیا به معنای رحمت عام و فراگیر خداوند است و رحمت رحیمی به معنای رحمت خاص و ویژه است.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی با بیان درجات بهشت بیان داشت: نعمت ویژه در آخرت، یعنی درجاتِ بهشت که عالی ترین درجه بهشت جایگاه چهارده معصوم است.

نماینده ولی فقیه در منطقه کاشان با بیان حدیثی از امام رضا علیه السلام گفت: در حدیثی از امام رضا علیه السلام داریم که نزدیکترین شما به من در روز قیامت، کسی است که دو ویژگی داشته باشد؛ با مردم خوش اخلاقتر و در منزل مهربانتر باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا