اخبارتهران

طرح درست خوانی نماز ویژه دانش آموزان دبستان پیک نور منطقه ۱۶ اجرا شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، آموزش عملی نماز برای دانش آموزان دبستان پیک نور منطقه ۱۶ با تدریس مربی معارف نماز و مهدویت مهری حسین پور در تاریخ هفتم بهمن ماه اجرا شد.

در این مراسم مربی معارف نماز و مهدویت گفت: بهترین روشی که برای یادگیری ترتیب نماز خواندن و وضو گرفتن می تواند باشد، به صورت شعرگونه است.

وی گفت: از عوامل موثر و ایجاد انگیزه در کودک را جذاب کردن صحنه های نماز می باشد، زیبایی مسجد و نماز خانه و تهیه سجاده و مهر و تسبیح با توجه به ذوق کودک در نماز خوان کردن خیلی تاثیر دارد.

حسین پور در ادامه گفت: عملکرد و حالات خود  والدین نسبت به نماز اول وقت  را در جذب شدن کودک به نماز را بسیار مهم توصیف کرد و بیان داشت: پدر و مادری که در خانه نماز اول وقت را به پا می دارند با پدر و مادری که به نماز اول وقت اهمیتی نمی دهند، بسیار فرق و تفاوت دارند.

طرح درست خوانی نماز برای دانش آموزان دبستان پیک نور منطقه 16طرح درست خوانی نماز برای دانش آموزان دبستان پیک نور منطقه 16طرح درست خوانی نماز برای دانش آموزان دبستان پیک نور منطقه 16طرح درست خوانی نماز برای دانش آموزان دبستان پیک نور منطقه 16

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا