اخبارایلام

طرح درست‌خوانی نماز در شهرستان دهلران درحال اجرا می‌باشد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، طرح ملی درست‌خوانی نماز با تدریس حجت الاسلام رستمی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان دهلران در روستاهای این شهرستان بصورت مستمر و هر هفته در یک محله و یک مسجد در حال اجرا می‌باشد.

حجت الاسلام رستمی در جلسه دوم این طرح در روز یکشنبه نوزدهم شهریورماه در روستای گلسیری گفت:  این طرح  با هدف ترویج معارف نماز و فرهنگ صحیح و درست‌خوانی نماز، تعمیق و تقویت فرهنگ اقامه نماز، آموزش صحیح خوانی نماز، تقویت میزان آشنایی مخاطبان با احکام نماز و وضو در بین محلات برای کودکان، نوجوانان و جوانان با هماهنگی و حتی حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه دهلران درحال اجرا می باشد.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح در جهت درست خوانی نماز انجام می گیرد، اظهار داشت: تصحیح و اشاعه فرهنگ نماز از برنامه‌های فرهنگی مهم و اولویت‌دار ستاد اقامه نماز استان ایلام است. در اجرای این طرح ملی اولیاء خصوصا مادران از حضور در این کلاس های آموش عملی درست خوانی نماز بی بهره نخواهند بود وهمراه فرزندان خود در کلاس ودوره حضور دارند.

حجت الاسلام رستمی هدف اجرای این دوره را صحیح خوانی عبارات نماز، آشنایی با معانی عبارات نماز و نیز احکام صحیح نماز بیان کرد و گفت: طرح درست‌خوانی نماز در محلات و روستاهای شهرستان دهلران تا زمانی که همه کودکان و نوجوانان این منطقه بصورت کامل و جامع آموزش ببینند ادامه خواهد داشت و در این مسیر امام جمعه شهرستان دهلران و ادارات مختلفی همکاری لازم را خواهند داشت.

طرح درست‌خوانی نماز در شهرستان دهلران درحال اجرا می‌باشد طرح درست‌خوانی نماز در شهرستان دهلران درحال اجرا می‌باشد طرح درست‌خوانی نماز در شهرستان دهلران درحال اجرا می‌باشد طرح درست‌خوانی نماز در شهرستان دهلران درحال اجرا می‌باشد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا