اخبارخراسان رضوی

نماز اول وقت باعث کسب رزق و روزی بیشتر می شود

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، مالک فروشگاه لوازم جانبی گوشی در یکی از خیابان های پررفت و آمد مشهد(احمد آباد) در  مورد علل برپایی نماز جماعت در این فروشگاه را با روابط عمومی ستاد اقامه نماز به گفتگو پرداخت.

صاحب این فروشگاه در ابتدای مصاحبه ی خود گفت: ۱۱ سال است که هر کجا مغازه ای داشته ام، فروشگاه را به مدت ۱۵ دقیقه تعطیل و همراه با امام جماعت نماز اول وقت را در کنار همکاران خود اقامه می کردیم.

وی در خصوص انگیزه کار خود ابراز کرد: به توصیه ی پدرم که میگفت هر چه داریم از نماز اول وقت است و همیشه نمازت را اول وقت بخوان. من هم به آن عمل کردم و سعی کرده ام همیشه و هر جا پس از شنیدن اذان نماز خود را اقامه کنم.

صاحب فروشگاه لوازم جانبی گوشی فروشی با گفتن جمله ” راهی که پدرم به من یاد داد شرکت در نماز جماعت بود” در خصوص این سوال که چرا در محیط کار و کسب خود نمازجماعت برپامیکند افزود: چون نماز اول وقت باعث خیر و برکت بیشتر در کسب و کارم می شود و روزی کار را بیشتر می کند و همچنین به خاطر ترویج فرهنگ نماز آن را در محل کار خود به جماعت برگزار میکنم.

وی ادامه داد: اولین شرط استخدام در این فروشگاه شرکت در نماز جماعت است افرادی که برای همکاری به این فروشگاه مراجعه می کنند اگر نماز خوان باشند می توانند در اینجا شروع به کار کنند.

صاحب این فروشگاه اظهار کرد: فردی اگر نماز خوان باشد به دنبال کسب روزی حلال است و از حرام دوری می کند، دزدی نمی کند همه شرایط و ظوابط و رعایت می کند.

وی اضافه کرد: در این فروشگاه ۲۰ نفر به صورت ثابت مشغول به کارند و حدود ۱۰۰۰ مشتری همکار داریم که از مشهد و شهرستان های استان به فروشگاه مراجعه کرده و نماز جماعت را مشاهده می کنند که این حرکت باعث شده است در بسیاری از شهرستان ها همکارانمان این کار زیبا(برپایی نماز جماعت) را انجام دهند.

صاحب این فروشگاه لوازم جانبی گوشی تصریح کرد: بعضی از افرادی که در این فروشگاه همکاری داشته اند پس از رفتن مغازه ای را برای خود دایر کرده و همین روال برپایی نماز جماعت اول وقت را اجرا می کنند.

صاحب فروشگاه لوازم جانبی گوشی در پایان این گفتگو گفت: در برپایی و اقامه نماز جماعت در اول وقت موفق بوده ام به همین دلیل به سایر دوستان هم توصیه می کنم که این راه را رفته و مطمئن باشند کسب و کار آنها رونق بیشتری خواهد گرفت.

اقامه نماز جماعت در فروشگاه لوازم جانبی گوشی فروشی
اقامه نماز جماعت در فروشگاه لوازم جانبی گوشی فروشی

هر چه داریم از نماز اول وقت است

هر چه داریم از نماز اول وقت است
هر چه داریم از نماز اول وقت است

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا