اخبارچهارمحال و بختیاری

جلسه شورای اقامه نماز جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، جلسه شورای اقامه نماز جمعیت هلال احمر استان، امروز دوشنبه، دوم بهمن ماه، باحضور حجت الاسلام و المسلمین جعفری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان، مثنوی مدیرکل و اعضای شورای اقامه نماز این اداره برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین جعفری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان، ضمن گرامیداشت فرا رسیدن ماه رجب و توصیه همه کارکنان این اداره به استفاده ی حداکثری از فضیلت های این ماه گفت:  هرکس بتواند یک روز از ماه رجب را روزه بگیرد، به اندازه مسیر یک سال از جهنم دور خواهد شد و یکى از کارهاى مهم و شایسته در ماه رجب، کمک به فقرا و مستمندان است.

وی با اشاره به جایگاه و اهمیت نماز در قرآن و احادیث افزود: جایگاه نماز در قرآن و احادیث از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و انسان باید مواظب باشد که با عجله و شتاب زدگی نماز نخواند و در اقامه نماز به یاد خدا و با خضوع و خشوع و وقار باشد.

حجت الاسلام جعفری باتوجه به اقامه نماز جماعت اول وقت در تمامی ادارات اظهار کرد: همکاران پس از اقامه نماز جماعت در سازمان ها و ادارات با نشاط و روحیه ایی عالی ادامه خدمت می دهند و همچنین اقامه نماز جماعت و باید برنامه ها و نشست های نماز و مهدویت در تمامی شعب جمعیت هلال احمر در شهرستان های استان با حضور ائمه ی جماعات برگزار گردد.

در ادامه مثنوی مدیرکل جمعیت هلال احمر استان خاطر نشان کرد: اقامه نماز جماعت به صورت حداقل یک روز در هفته در پایگاه های امداد و نجات استان با حضور ائمه جماعات و رابطین فرهنگی و همچنین بازگویی مسائل شرعی مرتبط با احکام امدادی از مهم ترین برنامه های فرهنگی جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری می باشد.

جلسه شورای اقامه نماز جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری برگزار شد

جلسه شورای اقامه نماز جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا