اخبارلرستان

شورای اقامه نماز کمیته امداد امام خمینی (ره) استان لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، شورای اقامه نماز کمیته امداد امام خمینی (ره) با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی و دیگر اعضای این مجموعه با موضوع بررسی برنامه های فرهنگی و نمازی در تاریخ بیستم اسفند ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در شورای اقامه نماز کمیته امداد امام خمینی (ره) اظهار داشت: نماز در بین عبادات از مهمترین و ارزشمندترین فرایض دینی است و بر ما واجب است که در صدر کارهای فرهنگی نماز را رواج دهیم و : همه ما موظف به نهادینه کردن نماز در جامعه هستیم و اگر خانواده و افراد جامعه را نمازخوان، معتقد، خوش‌بین به نماز، باورمند و اهل نماز بار بیاوریم مهم است و باید با اقامه نماز مهم‌ترین و بزرگ‌ترین گام برای تزکیه جامعه و مبارزه با آسیب‌ها برداشته شود.

وی گفت: در این شرایط حساس که دشمن با جنگ رسانه‌ای و تبلیغات مسموم سعی در غلبه بر امت اسلامی دارد، وظیفه تک تک مسئولان نظام است تا اقدامات نظام را به ویژه در کمک به نیازمندان و فقرا تبیین و تشریح کنند.

چراغی در پایان تصریح کرد: در خیلی از بررسی های جهانی اذهان شده که گرایش به نماز نقش مهمی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی داشته و دارد.

برگزاری شورای اقامه نماز کمیته امداد امام خمینی (ره) استان لرستان برگزاری شورای اقامه نماز کمیته امداد امام خمینی (ره) استان لرستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا