اخبارخراسان جنوبی

برگزاری گفتمان دینی با محوریت شیوه های جذب فرزندان به نماز

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی ، پانزدهم  آذر ماه گفتمان دینی با محوریت شیوه های جذب فرزندان به نماز ویژه اولیا با حضور یادگاری از مدرسین بومی استان درمدرسه اختر دانش روستای امیراباد برگزار شد.

یادگاری گفت: اهمیت نماز این است که خداوند فرموده است در زندگی هر وقت به مشکل برخوردید از نماز استعانت بجویید. و نکاتی را پیرامون این آیه کریمه واستعینو بالصبر و الصلاه بیان کرد.

مدرس بومی استان در این نشست صمیمی در باب اهمیت نماز گفت: خداوند متعال نماز را ستون اسلام و دین قرار داده است و طبق حدیث شریف امام صادق (ع) اگر نماز قبول شود، بقیه اعمال هم قبول می‌شود. این اهمیت نماز را به ما می‌رساند.

یادگاری در خصوص  راههای دعوت فرزندان به نماز تصریح کرد: ما باید شیرینی عبادت را به بچه ها بچشانیم، در کنار آماده کردن امکانات رفاهی و اهمیت به مسائل درسی آنهاحتما  اقامه نماز و عبادت وراز و نیاز با پروردگار و برشمردن نعمتهای الهی  را برای فرزندانمان  نیز یادآور شویم.

یادگاری در ادامه متذکر شد که :والدین در محیط خانه و معلمین و مدیران در محیط مدرسه باید خود الگو باشند برای فرزندان و دانش آموزان که آنها از ما الگو برداری می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا